ÜYE PROFİLİ
Necibe Çetinkaya
Vip Üye
Cinsiyet : Bayan
19.3.2017
HAKKINDA

Yapılan Yorumlar

21 Nisan 2017 Cuma 16:57:53

Necibe Hanım, öncelikle ESA ailesine hoşgeldiniz. Kendinizi sade ve özlü bir anlatımla tanıtmışsınız. Kutluyor ve mutluluklar diliyorum. Yazdıklarınızda görüşmek dileğiyle. Selam ve saygılarımla.
21 Nisan 2017 Cuma 17:17:10

İlginize teşekkür ediyorum Sevim Hanım. Selamlar.

Yorum Yaz

Yorum yazmak için üye girişi yapınız...
SON EKLEDİĞİ KONULAR
  KONU BAŞLIĞI KATEGORİ OKUNMA YORUM
Genel 291 1
Genel 960 9
Genel 793 7
Genel 950 3
Deneme 522 2
Genel 1067 10
Genel 1056 4
Genel 1305 14
Hece Şiiri 915 16
Genel 1344 15
SON YORUM YAPTIĞI KONULAR
  KONU BAŞLIĞI YORUM
Değerlendirmeleriniz için çok teşekkür ederim. Her ne kadar "Sanat toplum içindir " anlayışını benimsiyor olsam da bazen "sanat sanat sanat içindir " anlayışını da göz ardı etmiyorum. Divan şiiri olunca Osmanlıca kelimelerden biraz serpiştirmek şiiri daha bir tatlandırıyor diye düşünüyorum. Düşüncenize saygı duyuyor selam ve saygılar sunuyorum.
Merhabalar Faruk Nafiz Bey. Berceste mısralar okuyucunun takdiri siz öyle görmüşseniz öyledir efendim. Ben aruzu çok seviyorum. Aruzun lezzeti çok farklı ama bana lezzetli gelen başkasına gelmeyebilir saygı duyuyorum. Ayrıca sitede bir kaç kere aruzla yazmış olduğunuz şiirlerinizi pek beğenmiştim. Teşekkürlerimle saygılar sunuyorum.
ESA yönetimine sevgi ve saygılarımla teşekkür ediyorum.
Teşekkür ederim Fahrettin Bey. Selamlar.
Teşekkür ederim Dilara Hanım. Sevgiyle kalın.
Ahraz duyulmuş kelime ama "ebkem"ilk defa duydum. Sayenizde kelime haznemiz genişliyor teşekkür ederim.Selam ve saygılar.
Seçki kuruluna Teşekkürlerimle saygılar sunuyorum.
Teşekkür ederim Şehamettin Bey Kardeşim. İnsanoğlu her daim arayış içindedir. İster bilimde isterse edebiyatta. Arayış biterse yerinde sayma başlar, sonrası ise gerileme. Dediğiniz gibi kendimce arayış içindeyim. Bazen umut bazen hayal kırıklığı olsa da yılmak yok yola devam.Herzamanki gibi cesaret veren yorumunuz için minnettarım. Selam ve saygılar.
Teşekkür ederim Mehmet Bey. Sizinde bayramınız mübarek olsun. Selam ve saygılar.
Teşekkür ederim A.Kadir Kardeşim. Selam ve saygılar