CAHİLSEN HADDİNİ BİL

CAHİLSEN HADDİNİ BİL               

KATLAN DERLER.

Cahilsen haddini bil sus derler,

Söz gümüşse sukut altın derler,

Zır cahilsen sonuçlarına katlan derler,

Katlanmak zorsa insan içine çıkma derler.

 

          Yorum yapmak insanlara hakaret etme amacı güdüyorsa, yorum yapanın cahilliğini belli der. Demokrasinin savunucusu olmanız size göre güzel olabilir. Bize göre değil, Halifelik olsaydı bu günlerden çok daha iyi durumlarda olurduk. İnsanlar aç, aç diyenlerimiz olmazdı. Bizi yıkmak için tüm dünya haydutları bir ayaya geldiler. Bilmiyorsanız okuyun öğrenin, sizin demokrasilerinizde hep Yahudilerin seçtikleri kişiler başkan seçilir.

         Önemli yerlere Yahudi uşakları getirilir.. Dünyanın çoğu devleti böyle.. Onların istemediği kişiler, seçilerse darbeler olur..  Mısır, Sudan ve en önemlisi bizim ülkemizde.. Hep Yahudileri gizli gizli besleyenler iş başına getirildi. Hep seçilmişleri seçtik. Halkın seçtiklerine iftiralar atıldı, asıldılar, Adnan MENDERES ve arkadaşları, kimileri zehirlendi, Turgut ÖZAL Gibi, Atatürk’ün de zehirlendiği iddiaları da var.. Çünkü son zamanlarda Atatürk, Hilafeti getirip gücünü artırmayı düşünüyor muş.. Bir iddia da.. Atatürk’ün mektubunun millete açıklanması hale erteleniyor.. Neden acaba? Türk Milleti bunu anlamaya müsait değilmiş..  Bizim Padişahlarımızın hepsi kul hakkı yememeyi şiar edinmiş insanlardı.. Dünyanın gavurları bile bunu bilir kabullenir. Osmanlı bitti dünyada huzur bitti diyenleri çok duyarız… Osmanlı varken dünyada bu kadar zulümler, gasplar olmazmış ki .. Bu sözler söylenmiş. Sizde israilin ilk cumhurbaşkanı gibi düşünüyorsunuz..  Sanki Yahudi gavur hayranlığınız var belli. Talibanı, işidi, pkk, tüm terör örgütlerini Yahudiler kurar.. ABD’de… Onların şirket devletlerinden biri.. Almanya başkanı Merkel bile onların uşağı. Biraz Yahudilere direndi.. Hemen uygunsuz resimleri ile şantaj.  Merkel’e uşaklığını hatırlattılar.. Yahudiler dünyanın sahibidir. Dünyanın her yerini bunlar ve uşakları karıştırır. Onlardan biride sizin gibiler..  Cahillik insanı düşmanına hayran yapar..  İblise tapan Yahudiler.. Şimdi tüm dünyayla alay ediyorlar..   Bir bize düşmanlar diğerleri suspus..  İçki, kumar, kadın ticareti, organ ticareti, çocuk sapıklıkları.. Bunlara normal, dinleri bunu emir ediyormuş.. İblisin uydurduğu dine inanırlar.. Tüm insanlar onlara köle yaratırmıştır. Öldürmeleri, tecavüz etmeleri, işkence etmeleri dinlerinin gereğiymiş.. Canlı tavukları duvarlara vura vura parçalarlar günahları dökülürmüş. Dünyada hastalıklardan ölen onca insanların sorumluları da bunlar. Kızılderelileri tarihten biz silmedik. Kimleri savunuyorsunuz öğrenin… Senin babana okuma yazmayı demokrasi öğretememiş bize ne.. Baban Anan beş vakit namaz kılmış sana dinlerini öğretememişlerse vay ki vay.. ne yazık..  Münafıklarda namaz kıllar oruç tutar.. Münafıklarla Müslümanları karıştırmayın.. Müslüman, Halifeliği istemiyorum diyemez.. Müslüman Allah’ın emirleri kuran hükümleri uygulanmasın diyemez..  Müslümana aklı yok diyemez.. o sizin cahilliğiniz…  Akıl Müslüman olanlarda, Zeka gavurlarda ve münafıklarda olur..  Çünkü dinimiz Aklınızı kullanın der zekanızı demez.  Arılar, karıncalar, zeki hayvanlardır ama akıl edemezler.. Arı akıl etse bize balını satardı.. ..

Müslüman değilsen Müslümanlara söz söyleme hakkınız yok.. Dünya ve evren on binlerce yıldır. İlahi kanunlarla düzen içinde hareket ediyor. Yüce Yaradan insanlara sınav için Akıl ve zeka vermiş… Siz sadece zekanızı kullanırsanız. İblise uşaklık edenlerin ancak piyonu olursunuz…  Gayretleriniz bu yolda.. Gavur hayranı hastanelerde hastalarını ölüme terk edip kaçanlar okumuş medenilerdi. İnsanları iyileştireceğiz diye ilaç yapan ilim adamlarınız insanlar iyileşmesinler müşteri kalsınlar diye ilaçlar sattılar. İnsanları ölüme terk eden, zehirleyen doktorlar sizin imansız medeniyetinizin ürünleri…. Her şey para … Corona kimin oyunu sizin gibi koyunlar hem sağılır, hem dövülür.. Size insan demeyen insan yığını, sürü diyenleri savunuyorsunuz….. kim akılsız… Kim cahil……  Her kes bilmediği konunun cahilidir. Ama dininin cahili olmak..  haram …  Çünkü dinini bilmek bizde farz sizin dininiz ..  size özel ..

             Yazdığınız tüm yorum sandıklarınız hep aynı nakarat. Biraz kendinizi geliştirin. Battan konuşmayın, eline kağıt tutuşturulan, veya papağan gibi ayını şeyleri tekrarlamayın..  cahilliğiniz sırıtıyor..  Gavurlara hayranlık hoş değil kimleri seviyorsanız onlarla ahirette birlikte olursunuz…..  Dini cümleler size ağır geliyorsa ….  Suçu kendi çarpık zihniyetinizde arayan… Yahudilerin Değiştirilmiş Tevratını bir okuyun onların gözünde ne siniz öğrenin……. Sürü elemanı sizi.. Hadi oradan Siyonistlerin uşakları, piyonları bu söz kime ait…. Siz bilirsiniz….  Talibanı kimlerin  kurduğunu bilmeyecek kadar ya cahil siniz yada. Onları savunan bir maskeli piyon..  Hadi Türkiye’yi biz Kurduk diyen İsrail başkanına, İngiliz başkanına, veya Cemal Şengör densizine hadi oradan hainler deyin, yalancılar deyin..    cesaretiniz var mı.? Haddinizi bilin, bilmediğiniz işlere yorum yapmayın….. Yada daha ağır cevaplara hazır olun…… Haddini bilmeyenlere haddini bildirmek, ecdadımıza sahip çıkmak hakkımız. Gerekenleri yaparız… Uyarmadınız demeyin

Üye / Erkek / 7.06.2021