Gönül Sayfasında Bizi Buluşturan Edebiyat Ve Sanat Akademisi...

                                         Görsel sonucu
 
   Gönül sayfamız olan, Edebiyat ve sanat akademisi bu aralar öylesine güzel gönüllerin akını var ki Rabbim daim etsin, Maşallah diyorum. Öylesine güzel gönüllü şair kardeşlerimiz bu gönül sayfamıza gelerek, şiirlerini gönül güzelliklerini önümüze seriyor. Hepsine ayrı ayrı hoş geldiniz neşe sevinç getirdiniz diyorum. Edebiyat dünyasının nabzı olan, Edebiyat ve sanat akademisi kurucusu ve diğer kardeşlerimi tebrik etmekten ve teşekkür etmekten de geçmiyorum.
 
   Yaşadığımız şehirlerden uzak olsak ta gönül gönüle yan yanayız, aynı gönüllere hitap eden güzelliklerin ortaya serilmesi bulunması için, yazan gönlü güzel şair kardeşlerimle bir arada olmak çok ama çok güzel bir duygu. Yaşadığımız vatan toprağının nur kokusuyla yemyeşil bereketli ağlarının meyvesinin o güzel tatlarını, şiirlerimizde tattırarak ayrıca, insanı sevmek neymiş nasıl olurmuş usul usul okuyarak yazarak öğrenmenin ayrı bir hazzı var bende… Gönül güzelliği ile tatlı rüyaları gören gönlü güzel şair kardeşlerime, tekrar hoş geldiniz diyorum.
 
   Bazen canımız yanıyor, gönül kırgın oluyor ama şair olmanın yazmanın edebi ile hala yanan kendi canımızı gönül kırgınlığımızı değil, gönülden sevdiğimiz insanların yanan can acısını, gönül kırgınlığını gülümseme ile yazarak acısına merhem olmaya çalışıyoruz. Gönlümüz fırtınalı denizlerde alabora olsa da, birbirimize el ele tutunarak aynı gönülden birbirimize tutunarak, alaborayı aşarak sahile çıkmanın güzelliği kardeşliği ile aynı gönül sayfasında bizi buluşturan Edebiyat ve sanat Akademisine ve kurucusu olan Şahamettin ve diğer kardeşlerime tekrar teşekkürler ediyorum. Selam ve dua ile.
Mehmet Aluç

Mehmet AluçGold Üye / Erkek / 1/20/2016