ESA E- DERGİ I .SAYISI İLE YORUM ÖNERİ VE TALEPLERİNİZ

 
 
 
 
Değerli ESA Ailesine
 
Edebiyat ve Sanat Akademisi Türk edebiyatı, sanatı ve kültürüne yaptığı katkılara ESA E- Dergi’yi de yayınlamaya başlayarak yenisini eklemiştir.
 
Sonraki sayılarda da sitemizdeki seçkin yazı ve şiirleriniz ile E- Dergi için yollanan akademik makaleler, öykü, yazı ve şiirlerden vb seçilmiş olanlar yayınlanacaktır.
 
ESA – E Dergi’yi hakemli bir dergi haline getirmeyi de tasarlıyoruz. Hakemli Dergiyi çıkarabilmemiz için destek sağlayacakların ESA E- DERGİ yayın kurulu ile temasa geçmelerini özellikle rica ediyoruz.
 
Matbu basılacak şekilde hazırlanan ESA E- Dergi maliyetine yakın küçük bir ücret karşılığında talep edildiği miktarda basılabilecektir.  Matbu E- Dergi isteyenler aşağıya MATBU E- DERGİ İSTİYORUM diye yazmalarını rica ediyoruz. Matbu ESA – DERGİ nin her sayısı tahminen 5 ila on tl arasında olabilecektir.
 
E- Derginin İkinci sayısının teması toplu mail ile ve buradan da duyurulacaktır. Duyurudan sonra II. Sayı için yazılarınızı aşağıdaki e posta adreslerine gönderebilirsiniz
 
E – Dergi’nin I. Sayısında yazıları yer alan arkadaşların görüş, öneri veya eleştirilerini,  burada paylaşmalarına çok önem veriyoruz.  Çünkü öneri, tespit ve tenkitlerinizle daha nitelikli bir dergi çıkarmak azmindeyiz.  
E- Dergi’nin başarısı sadece bizim değil dergide yazıları çıkan ve çıkacak olanların destek, tanıtım ve duyuruları ile mesafe kat edebilir.  
 
El, eli yur;  el de döner yüzü yur” atasözünden hareketle E- Derginin tanınması ve itibar kazanması hususunda gerekli desteklerinizi bekliyor ve rica ediyoruz.
 
E- DERGİ YAYIN KURULU
 
HALİT YILDIRIM
AYTÜL KAPLAN 
ERDEM KONUR
SEVİM KINALI 
Şahamettin Kuzucular
 
E DERGİ İLETİŞİM :
 
 
 
ESA  E- DERGİ I. SAYIYI OKUMAK için aşağıdaki  LİNKİ TIKLAYIN
 
 
 
 
 
 

EsaAdmin / Erkek / 8/24/2016