Okumazsam Sefil Yüreğim Hüzünle Dolacak Aşk Diyarlarında Gezemeyecek Gülümsemeyecek.


Okumazsam Sefil Yüre
ğim Hüzünle Dolacak Aşk Diyarlarında Gezemeyecek Gülümsemeyecek.

 

 

Yaşadım dünyam kimi zaman hayali kimi zaman döşeli dayalı kimi zamanda dostlarımla okuduğum yazıları şiirleriyle konusu aşka doğru manalı anlamlı gönülden saraylı gezerek devam ediyor. Okumanın şevkiyle okuduğum yazı ve şiirlerin mükemmelliğinden duygu seline kapılara düşler gönülleri geziyorum. Odamın kapalı pencerelerini ve perdelerini, şair yazar kardeşim yazı ve şiirleriyle elini uzatarak, dünyaya açmasının odamı gönlümü aydınlık etmesine hayran kalıyorum.

 

Biriktirdiğim sancıları kalemiyle dizeleriyle silerek süsleyen tüm yazar şair kardeşlerime teşekkürlerimi sunuyorum. Onlar yazıyor ben okuyorum, okuyorum ve yazıyorum şükür Rabbime. Okumazsam sefil yüreğim hüzünle dolacak aşk diyarlarında gezemeyecek gülümsemeyecek.

 

Dünü bugünü yarını aşkla dolduran şiirler yazılar dünyamıza renk katarken, şair yazar kardeşim uykusu kalarak yazarken, ben anlından öperek teşekkürlerimi gönülden Gönül’e iletiyorum. Yürürken hayat yolunda düşerken düşmeleri ve kalkmaları hayata kaldığım yerde devam ederek, düşmelere sebebiyet verenleri kaldırıyorum ve yürüyorum şair ve yazar kardeşlerimle. Aslında düşmeler olmazsa kalkmaları bilemeyiz, gülümsemeleri aklımıza getiremeyiz acıdan dolayı gülmek gerektiğini hatırlayarak, düşerken kaldıran Rabbime binlerce kez şükürler ediyorum.

 

Kazanırken yetinmeyi bilmek gerekir derken bazen ipin ucunu istemezsek te kaçıyor yakalamak çok zor oluyor, bir bakıyorsun Rabbim yardım ediyor ucundan tutturuyor.

Mehmet Aluç

Mehmet AluçGold Üye / Erkek / 1/20/2016