ÜYE PROFİLİ
Adem
Admin
Cinsiyet : Bay
20.1.2016
HAKKINDA

Yapılan Yorumlar

09 Mayıs 2017 Salı 16:48:04

içeriği kopyalayamıyorum yardımcı olur musunuz

Yorum Yaz

Yorum yazmak için üye girişi yapınız...
SON EKLEDİĞİ KONULAR
  KONU BAŞLIĞI KATEGORİ OKUNMA YORUM
Tercan Erzincan Türküleri 7 0
Erzincan Refahiye Türküleri 7 0
Kemaliye Erzincan Türküleri 8 0
Erzincan Türküleri 8 0
Erzincan Türküleri 8 0
Erzincan Türküleri 6 0
Erzincan Türküleri 9 0
Karacaoğlan Şiirleri 5 0
Erzincan Türküleri 8 0
Erzincan Türküleri 9 0
SON YORUM YAPTIĞI KONULAR
  KONU BAŞLIĞI YORUM
şiir kesinlikle ruhsuz, donuk ve mat değil. Akıcıllıkta da sorun yok. Fakat çarpıcı imgeler ile keşif şeyler bulamadım. Yine de güzeldi.
Yine çok hoştu.Ellerinize kaleminize sağlık saygılar.
Görsellik ve şiir yine harika seslendirmeyi de oldukça beğendim. Şaire tebrikler.
Bu site dokuz yıldır hazırlanıyor, En iyi hale gelmek için tam dört defa yeni bir site yapıldı. Çöpe atılan her birisi için binlerce Tl çöpe gitti. Bu site için dahi harcanan paranın ne kadar olduğunu sadece sahibi bilir. Üstelik bu bilgilerin hazırlanması için harcanan 9 yıllık emeğin hesabını hiç kimse yapamaz. Edebiyat ve sanatla ilgili paylaşımlarımız yüzlerce teze kaynaklık yaptı. Ama hiç kimse gelip teşekkür dahi etmedi. Paralı yapılıncaya kadar bu tip yazıların altında tek bir teşekkür yazısı dahi görmedik. Kimseden madalya da almadık. Şimdi ise bir kaç yorum gözükmeye başladı. Onlar da tek tip yorum. "Ayıp yahu para istiyorsunuz" demekki dokuz yıldır sadece ayıp ettik. Hepinizden özür dileriz.
Sevda hanım, konu merve hanım ile ilgili değil, Kılıçarslan bey sürekli olarak konu dışına taşıp nazik noktalara götürdü. Dikkat ederseniz sitemiz şair yazar okulu gibi her kes bilgi ve tecrübesini diğeriyle paylaşıyor . Dikkat ederseniz adminlerimizin bile yanlışları ortaya konulup tartışmaya açılıyor. Tek amacımız herkesin gelişmesini sağlamaktır.
Sevda hanım konu Atatürkü veya diğerlerini sevip sevmemk değildi. Kılıçarslan beyin düşüncelerine saygı duyuyoruz. Fakat " "Sen Müslüman değilmisin " gibi ithamlar, yorumlarında eserlerdeki konu dışına taşması vb pek çok şikayete neden oldu. Her kese ve her düşünceye saygımız var ama biz sadece sanat ve edebiyatla uğraşmak istiyor, vaktimizi bu tip tartışmalara ayırmak istemiyoruz. Kılıçarslan Bey şüphesiz iyi bir şair, Ama maalesef kurallarımıza uymak istemedi. Üzgünüz.
Adminlerimizin de uyarılarına rağmen " Müslüman değil misin " gibi üyelerimizi rencide edici şekilde yorumlar yapmasından dolayı üzülerek Kılıçarslan beyin üyeliğini dondurmak zorunda kaldık. Siz de kusura bakmayın Ahmet Bey
Adminlerimizin de uyarılarına rağmen " Müslüman değil misin " gibi üyelerimizi rencide edici şekilde yorumlar yapmanızdan dolayı üzülerek üyeliğini dondurmak zorunda kaldık.
Kılıçarslan bey maalesef uyarılarımızı dikkate almadı. yoğun şikayetler sonunda üyeliğini engellemek zorunda kaldık Kadir Bey.
Fıkra ve şiir bir birini tamamlamış ikisini de çok beğendim. Ustaca düşünmüşsünüz gönülden tebrik ederim.