ÜYE PROFİLİ
Mehmet Aluç
Normal Üye
Cinsiyet : Bay
20.1.2016
HAKKINDA
1962 Malatya doğumluyum, evli ve dört çocuk babasıyım, kamuda 2011 yılından emekli oldum, kendi halimde şiir öykü denemeler yazmaktayım. Ankara da ikamet etmekteyim. Şiirin amacı biliyorum öğretmek değildir. Şiirin amacının ne olduğu konusunda herkesin öğretmek olduğunu düşünen söyleyen insanlar elbette ki var. Şiir gönüldeki güzellikleri birlikteliği acıları sevinçleri tatlı okşayıcı bir dil ile gönüllere aktarmak, gönüllere girmektir derim ben. Gönüldeki düşlerdeki özlemin sıcaklığını yakalayarak sıcağı sıcağına gönüllere sunmak, gönülleri sevgi mutluluk ekseninde ısıtmak bir araya getirmektir derim ve bu doğrultuda şiirlerimi denemelerimi öykülerimi yazarım.

Yapılan Yorumlar

08 Ağustos 2016 Salı 20:24:17

brownhelen88@hotmail.com Merhaba canım, Benim için bir zevk, sizlerle buluşuyor Ben Sgt- Helen Brown değilim! Bir ABD askeri asker burada profilinizi okudum ve i kısa sürede size ve sizinle benim resim ile karşılıklı dostluk kurmak için burada benim özel e-posta kutusuna, ( brownhelen88@hotmail.com ) aracılığıyla konuşma devam edelim lütfen, size ilgi çekme , posta senin almak Kahverengi! ( brownhelen88@hotmail.com )

03 Mart 2017 Cumartesi 11:24:14

Arkadaşlar kim attı ise bu mesajı sayfama gönderdi ise siteye yakışmayan bir mesajdır, lütfen kaldırır mısınız rica etsem?

Yorum Yaz

Yorum yazmak için üye girişi yapınız...
SON EKLEDİĞİ KONULAR
  KONU BAŞLIĞI KATEGORİ OKUNMA YORUM
Lirik Aşk 7 0
Lirik Aşk 12 0
Lirik Aşk 14 0
Genel 10 0
Lirik Aşk 27 0
Lirik Aşk 20 0
Lirik Aşk 14 0
Didaktik Eğitici 43 2
Deneme 21 0
Hece Şiiri 45 0
SON YORUM YAPTIĞI KONULAR
  KONU BAŞLIĞI YORUM
Tebrikler ediyorum kardeşlerimi.
Teşekkürler ederim Adem kardeşim,aşk ile sevmek var olman ve güzellikleri yaşaman ve yaşatman dileğimle,sağ olasın var olasın kardeşim,selam ve dua ile.
Harikasınız ERHAN KARDEŞİM ÇOK GÜZELDİ KARDEŞİM,SELAM VE DUA İLE.
Selma kardeşim öncelikle hoş geldiniz,bu anlamlı güzel şiiriniz ile ne güzel ettiniz de geldiniz,böylesi güzel şiirleri hep yazmanız dileğimle,hoş geldiniz,selam ve dua ile.
Tebrikler ederim Kemal kardeşim,yazmaya ara vererek okuma fırsatı ancak bulabildim,çok ama çok güzeldi,ama final elden ne gelir ilahi takdir,sağ olasın var olasın kardeşim,selam ve dua ile.
Recep kardeşim öncelikle hoş geldiniz,bu güzel şiirinizle hoş geldiniz,selam ve dua ile.
Öncelikle şiir gönlü güzel şair/Şaire kardeşlerimin bu günü kutlu olsun kardeşim,sonra cümlemizle şiir tadında bir gülüşle gönülde sarılmamıza vesile olsun Nurcan Kardeşim,selam ve dua ile.
Biraz karışık olmuş gibi,yanlış yolda gideni yanlış yolunda çıkarmak için onun yanlış yolunda gitmeye gerek yok,az nasihat ile insanı yolda alı koymazlar,yoldan çıkarmazlar,onlar sizin yollara gönül güzellinizi sermeniz gönlünüzdeki gülleri sermeniz için Yüce Allah'ın önünüze çıkardığı fırsatlardır, derim bence yani,selam ve dua ile.
Teşekkürler ederim kardeşim,sağ olasın var olasın,selam ve dua ile.
Teşekkürler ederim Kemal kardeşim ilgi ve alakanız gönül güzelliğiniz için kardeşim,selam ve dua ile.