ÜYE PROFİLİ
Mehmet Aluç
Normal Üye
Cinsiyet : Bay
20.1.2016
HAKKINDA
1962 Malatya doğumluyum, evli ve dört çocuk babasıyım, kamuda 2011 yılından emekli oldum, kendi halimde şiir öykü denemeler yazmaktayım. Ankara da ikamet etmekteyim. Şiirin amacı biliyorum öğretmek değildir. Şiirin amacının ne olduğu konusunda herkesin öğretmek olduğunu düşünen söyleyen insanlar elbette ki var. Şiir gönüldeki güzellikleri birlikteliği acıları sevinçleri tatlı okşayıcı bir dil ile gönüllere aktarmak, gönüllere girmektir derim ben. Gönüldeki düşlerdeki özlemin sıcaklığını yakalayarak sıcağı sıcağına gönüllere sunmak, gönülleri sevgi mutluluk ekseninde ısıtmak bir araya getirmektir derim ve bu doğrultuda şiirlerimi denemelerimi öykülerimi yazarım.

Yapılan Yorumlar

08 Ağustos 2016 Salı 20:24:17

brownhelen88@hotmail.com Merhaba canım, Benim için bir zevk, sizlerle buluşuyor Ben Sgt- Helen Brown değilim! Bir ABD askeri asker burada profilinizi okudum ve i kısa sürede size ve sizinle benim resim ile karşılıklı dostluk kurmak için burada benim özel e-posta kutusuna, ( brownhelen88@hotmail.com ) aracılığıyla konuşma devam edelim lütfen, size ilgi çekme , posta senin almak Kahverengi! ( brownhelen88@hotmail.com )

03 Mart 2017 Cumartesi 11:24:14

Arkadaşlar kim attı ise bu mesajı sayfama gönderdi ise siteye yakışmayan bir mesajdır, lütfen kaldırır mısınız rica etsem?

04 Nisan 2017 Pazartesi 17:59:23

Sayın Üstad, gönlümden kopan denemelerime gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederim. Sizi de kutlarım. Ahmet Terli (76), emekli, Köln. Yarım adam Ben bir yarım adamım Olmasa eşim, çocuklarım. Çocuklarım; oğlum, kızım benim kanım, benim canım. Onlar benim diğer yarım... Ben onlarsız yarım adamım ! Ben... Ben aşka aşığım: sevmeyi severim, sevenleri, aşıkları, kalp kırmayanları, sevgi dağıtanları. Severim ben benim gibi  aşka aşık olanları... Çünkü (Tanrı) Allah: "Birbirinizi seviniz" dedi.
04 Nisan 2017 Pazartesi 21:31:33

Teşekkürler ederim Ahmet kardeşim,selam ve dua ile.

Yorum Yaz

Yorum yazmak için üye girişi yapınız...
SON EKLEDİĞİ KONULAR
  KONU BAŞLIĞI KATEGORİ OKUNMA YORUM
Genel 37 0
Didaktik Eğitici 38 0
Didaktik Eğitici 38 0
Didaktik Eğitici 34 0
Lirik Aşk 26 0
Hece Şiiri 43 0
Hece Şiiri 45 0
Deneme 31 0
Pastoral Doğa Kır 44 0
Lirik Aşk 38 0
SON YORUM YAPTIĞI KONULAR
  KONU BAŞLIĞI YORUM
Enfes bir şiir olmuş acizliğimizi körlüğümüzü rahatlığımızı hissizliğimizi anlatan,tebrikler ederim kardeşimi,selamlarımla.
Neye üzüldünüz kardeşim TAM anlayamadım benim yazdığım için mi üzüldünüz eseriniz için mi acaba?
Neye üzüldünüz kardeşim TAM anlayamadım benim yazdığım için mi üzüldünüz eseriniz için mi acaba? Eser diyorsanız sanki cılız kalmış yinede siz bilirsinizSelamlarımla
Allah rahmet etsin kardeşim,selamlarımla.
Güzel bir şiirdi Tuğba kardeşim,babalar bir çınardır gölgesinde serinlendiğimiz, bizi sımısıcak saran bir kucak,mekanları cennet olsun tebrikler ederim,selamlarımla.
Tuğba kardeşim öncelikle hoş geldin o geniş gülümseyen gönlünle aramıza ne iyi ettin de geldin,gönülden gülümseyen azmini yıkıldıkça kalkmanı hüzünle gözyaşı içinde okudum,insan değilmidir ki düştükçe kalkan yoluna devam eden,selamlarımla.
Olur böyle vakalar Şahamettin bey anında yakalar,Arkadaşı tanımıyorum ama şiirini beğenerek okuyorum ,selamlarımla.
Aynen Nurcan kardeşim,sağ olasınız var olasınız kardeşim,selamlarımla.
Ahmet kardeşim öncelikle hoş geldin bu güzel enfes şiirinizle geldiniz ne iyi ettiniz de geldiniz,selamlarımla.
Dubara numara yapma/ Boşa başını duvara vurma/ terk edip giden sendin/ şimdi sözleri boşa yorma/...Çok güzeldi kardeşim ilhamı sizden almışken ben devam edeyim izniniz olursa,selamlarımla.