ÜYE PROFİLİ
Mehmet Aluç
Normal Üye
Cinsiyet : Bay
20.1.2016
HAKKINDA

Yapılan Yorumlar

08 Ağustos 2016 Salı 20:24:17

brownhelen88@hotmail.com Merhaba canım, Benim için bir zevk, sizlerle buluşuyor Ben Sgt- Helen Brown değilim! Bir ABD askeri asker burada profilinizi okudum ve i kısa sürede size ve sizinle benim resim ile karşılıklı dostluk kurmak için burada benim özel e-posta kutusuna, ( brownhelen88@hotmail.com ) aracılığıyla konuşma devam edelim lütfen, size ilgi çekme , posta senin almak Kahverengi! ( brownhelen88@hotmail.com )

Yorum Yaz

Yorum yazmak için üye girişi yapınız...
SON EKLEDİĞİ KONULAR
  KONU BAŞLIĞI KATEGORİ OKUNMA YORUM
Hece Şiiri 20 0
Didaktik Eğitici 18 0
Didaktik Eğitici 19 0
Deneme 28 0
Hece Şiiri 20 0
Lirik Aşk 32 0
Epik Kahramanlık 22 0
Söyleşi 24 0
Hece Şiiri 21 0
Lirik Aşk 21 0
SON YORUM YAPTIĞI KONULAR
  KONU BAŞLIĞI YORUM
Allah razı olsun kadim can dost kardeşim.Cümlemizle bulalım inşallah kardeşim.
Böylesi güzel yazana selam/yazınca çok hoş oluyor devam/dilinde dökülüyor tatlı kelam/gönülden yazılınca buluyor sözler anlam/.....Allah razı olsun kadim dost çok güzeldi selam ve dua ile.
Teşekkürler ederim kardeşim,selam ve dua ile.
Tebrikler ederim bu güzel çalışmalar ve gelişmeler güzellikler ve birliktelik ruhu içinde gönül gönüle çalışan ESA ve ailesini ve Şahamettin kardeşimi.
Cahiliye devrinde düşünce insan bitap “Oku” emri olmuştur Hak’tan gelen ilk hitap Kurtarıcı olarak gönderilen bu Kitap Kur’an’ın Arapçası asla değişmemiştir. Tebrikler ederim kardeşimi Allah razı olsun,Nur Kur'an'ı okuyup anlayanlardan olmak dileğimle,selam ve dua ile.
Şehir planlanıyor, Çevre düzenleniyor. Ama o daracık sokakların sıcaklığı, Tatlı kalabalığı planlara sığmıyor. Gerçekten ne yapılırsa yapılsın insanın sıcaklığı tatlı kalabalığı hiç bir plana sığılarak hayAta geçirilmiyor,ne güzel günlerdi 1965 li 70 li yıllar,sağ olasın kardeşim çok güzeldi şiiriniz beni mazinin o tatlı sıcaklığına götürdü,selam ve dua ile.
Harikasın Kadim dost gönlümüzü ilahi ahenkle nurlandırdın Allah razı olsun,şiirinden ilham aldım yazmaya başladım,selam ve dua ile.
Sağ olasın kadim dost kardeşim,sağ olasın var olasın,selam ve dua ile.
Teşekkürler ederim Aytül kardeşim,Rabbimin şifasına şükürler olsun iyiyim kardeşim,sağ olun var olun kardeşim,selam ve dua ile.
Tebrikler ederim Kadim dost kardeşimi çok güzeldi,beşinci mevsim bu dünyada ölmeden öncede olması dileğimle selam ve dua ile.