ÜYE PROFİLİ
Mehmet Aluç
Normal Üye
Cinsiyet : Bay
20.1.2016
HAKKINDA

Yapılan Yorumlar

08 Ağustos 2016 Salı 20:24:17

brownhelen88@hotmail.com Merhaba canım, Benim için bir zevk, sizlerle buluşuyor Ben Sgt- Helen Brown değilim! Bir ABD askeri asker burada profilinizi okudum ve i kısa sürede size ve sizinle benim resim ile karşılıklı dostluk kurmak için burada benim özel e-posta kutusuna, ( brownhelen88@hotmail.com ) aracılığıyla konuşma devam edelim lütfen, size ilgi çekme , posta senin almak Kahverengi! ( brownhelen88@hotmail.com )

Yorum Yaz

Yorum yazmak için üye girişi yapınız...
SON EKLEDİĞİ KONULAR
  KONU BAŞLIĞI KATEGORİ OKUNMA YORUM
Deneme 8 0
Genel 11 0
Öykü 14 0
Hece Şiiri 22 0
Deneme 11 0
Lirik Aşk 20 0
Deneme 17 0
Genel 23 0
Öykü 16 0
Lirik Aşk 27 0
SON YORUM YAPTIĞI KONULAR
  KONU BAŞLIĞI YORUM
Bir destan gibi yazmışsın beni geçmişe o mutlu mesut tek katlı yolları çamurlu yırtık naylon ayakkabılı mesut günlere götürdün kadir kardeşim,çok çok güzeldi enfesti kardeşim,bu güzellikleri tekrar yaşamak dileğiyle diyeceğim ama bu zaman bunu kabul etse de insanları etmez,selam ve dua ile.
Kulak verdi sevenler ozanların sözüne/ Muhabbet için oturduk dizlerinin dibine/ Bu güzelliği görenler az ders alsın/ Muhabbetle gönülleri soralım gönüllerde olalım/.... Tebrikler ederim kardeşimi harikaydınız selam ve dua ile.
Emre kardeşim öncelikle hoş geldiniz, güzel harika bir şiirle gönlümüzü fetih ettiniz kardeşim,sağ olun var olun kardeşim,nice güzel gönül dolusu güzellikleri paylaşmaya hoş geldiniz sefa geldiniz,selam ve dua ile.
Harikasın Mustafa kardeşim, enfes bir şiirdi. Zevkle gönül güzelliğiyle yazmış olduğunuz şiirinizi okudum,sağ olun var olun kardeşim,selam ve dua ile.
Amin kardeşim amin,sağ olasın var olasın kardeşim,selam ve dua ile.
Teşekkürler ederim Nurcan kardeşim,bu kalbi güzelliğiniz ve yorumunuz için,size katılıyorum kardeşim,selam ve dua ile.
Tebrikler ederim kardeşlerimi çok ama çok güzeldi,selam ve dua ile.
Rabbim rahmet etsin kardeşim,sağ olun var olun kardeşim vefalı gönlünüz için,selam ve dua ile.
Ahmed kardeşim öncelikle hoş geldiniz neşe sevinç getirdiniz bu güzel şiirinizle,sağ olun var olun kardeşim,selam ve dua ile.
Öncelikle teşekkürler ederim bu gönül güzelliğiniz ve güzel eleştiriniz için Sevim kardeşim,evet dünya değil dünyaya olacak gözümden kaçmış kardeşim,teşekkürlerimle kardeşim,sağ olun var olun kardeşim.