ÜYE PROFİLİ
Mehmet Aluç
Normal Üye
Cinsiyet : Bay
20.1.2016
HAKKINDA
1962 Malatya doğumluyum, evli ve dört çocuk babasıyım, kamuda 2011 yılından emekli oldum, kendi halimde şiir öykü denemeler yazmaktayım. Ankara da ikamet etmekteyim. Şiirin amacı biliyorum öğretmek değildir. Şiirin amacının ne olduğu konusunda herkesin öğretmek olduğunu düşünen söyleyen insanlar elbette ki var. Şiir gönüldeki güzellikleri birlikteliği acıları sevinçleri tatlı okşayıcı bir dil ile gönüllere aktarmak, gönüllere girmektir derim ben. Gönüldeki düşlerdeki özlemin sıcaklığını yakalayarak sıcağı sıcağına gönüllere sunmak, gönülleri sevgi mutluluk ekseninde ısıtmak bir araya getirmektir derim ve bu doğrultuda şiirlerimi denemelerimi öykülerimi yazarım.

Yapılan Yorumlar

08 Ağustos 2016 Salı 20:24:17

brownhelen88@hotmail.com Merhaba canım, Benim için bir zevk, sizlerle buluşuyor Ben Sgt- Helen Brown değilim! Bir ABD askeri asker burada profilinizi okudum ve i kısa sürede size ve sizinle benim resim ile karşılıklı dostluk kurmak için burada benim özel e-posta kutusuna, ( brownhelen88@hotmail.com ) aracılığıyla konuşma devam edelim lütfen, size ilgi çekme , posta senin almak Kahverengi! ( brownhelen88@hotmail.com )

03 Mart 2017 Cumartesi 11:24:14

Arkadaşlar kim attı ise bu mesajı sayfama gönderdi ise siteye yakışmayan bir mesajdır, lütfen kaldırır mısınız rica etsem?

04 Nisan 2017 Pazartesi 17:59:23

Sayın Üstad, gönlümden kopan denemelerime gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederim. Sizi de kutlarım. Ahmet Terli (76), emekli, Köln. Yarım adam Ben bir yarım adamım Olmasa eşim, çocuklarım. Çocuklarım; oğlum, kızım benim kanım, benim canım. Onlar benim diğer yarım... Ben onlarsız yarım adamım ! Ben... Ben aşka aşığım: sevmeyi severim, sevenleri, aşıkları, kalp kırmayanları, sevgi dağıtanları. Severim ben benim gibi  aşka aşık olanları... Çünkü (Tanrı) Allah: "Birbirinizi seviniz" dedi.
04 Nisan 2017 Pazartesi 21:31:33

Teşekkürler ederim Ahmet kardeşim,selam ve dua ile.

Yorum Yaz

Yorum yazmak için üye girişi yapınız...
SON EKLEDİĞİ KONULAR
  KONU BAŞLIĞI KATEGORİ OKUNMA YORUM
Hece Şiiri 18 0
Lirik Aşk 22 0
Lirik Aşk 29 0
Didaktik Eğitici 19 0
Didaktik Eğitici 25 0
Deneme 21 0
Epik Kahramanlık 26 0
Epik Kahramanlık 28 0
Lirik Aşk 33 0
Lirik Aşk 25 0
SON YORUM YAPTIĞI KONULAR
  KONU BAŞLIĞI YORUM
Tek kelime ile enfes bir şiir olmuş Gülseren kardeşim,günün seçkisini gönülden kutlarım,selam ve dua ile.
Yine harikasın kardeşim,sana gönülden katılıyorum,selam ve dua ile.
Benim çocukluğumun sokaklarında araba geçmezdi vızır vızır/ Bir derdi olanı taşırdı götürürdü herkes o zaman evet HERKESTİ hızır/
Ah kardeşim nerede o tatlı güzel günler,yaramı deştin tatlı tatlı,sağ olasın var olasın kardeşim,selam ve dua ile.
Tek kelime ile süper olmuş,bende kendimce bir nazire yazdım,günün seçkisini kutlarım,selam ve dua ile.
Mekanı cennet Alemlere Rahmet nur Nebiye komşu oldu,ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ.
Gülseren kardeşim farkına varamadım öncelikle hoş geldiniz ne iyi ettiniz de geldiniz bu güzel şiirinizle ,o güzel şiirlerinizi bizden esirgememeniz temennisi ile selam ve dua ile.
Olur mu olur,seni televizyonda izlemiş oluruz kardeşim-Söz gülmek yok- selam ve dua ile.
Enfes bir şiir olmuş Bekir kardeşim,tebrikler ederim,selam ve dua ile.
Çok güzel söylediniz Selma kardeşim,aşk bu insanı alır içindeki kendini yok eder gönülden sevdiği gönüle delicesine tüm sevgisini gününü veren eder,sağ olasın var olasın kardeşim,selam ve dua ile.