ÜYE PROFİLİ
Mehmet Demirel
Vip Üye
Cinsiyet : Bay
8.1.2017
HAKKINDA

Mehmet Demirel  (KISA ÖZGEÇMİŞİM)
 
01.03.1958 Tarihinde; Hatay -Hassa -Amanosların zirvesi Mığır eteğinde, söğüt beldesinde dünyaya gelmişiz. İlk orta ve lise eğitimimi sırasıyla Kayseri- Hacılar, Nevşehir, Ankara -Şereflikoçhisar ve son sene Ankara Keçiören lisesini bitirerek tamamladım. 1976-77 döneminde Osmaniye Teknik bilimler MYO na kaydolup 1977-78 Döneminde mezun oldum. 1977 yılında İsdemir (İskenderun Demir Çelik Fabrikaları)de iş başı yaptım. 1981 Mart celbinde 4 aylık kısa dönem, Erzincan'da vatani görevimi tamamladım. İzinli ayrıldığım İsdemir'e dönerek 2009 yılı Mart ayı sonuna kadar 32 yıl çalışmanın karşılığı olarak emekliye ayrıldım. Hatay Dörtyol'da ikamet ediyor ve lise yıllarından beri devam eden şiir yazma tutkuma yeni şiirler ekliyorum. Üç öğretmen kızım birde sağlık çalışanı oğlum var.

Yapılan Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış...

Yorum Yaz

Yorum yazmak için üye girişi yapınız...
SON EKLEDİĞİ KONULAR
  KONU BAŞLIĞI KATEGORİ OKUNMA YORUM
Hece Şiiri 37 1
Epik Kahramanlık 110 3
Hece Şiiri 70 6
Hece Şiiri 168 4
Hece Şiiri 303 9
Genel 81 4
Didaktik Eğitici 245 4
Hece Şiiri 67 2
Hece Şiiri 326 8
Lirik Aşk 159 4
SON YORUM YAPTIĞI KONULAR
  KONU BAŞLIĞI YORUM
Emeğimize sağlık Kadir bey, dörtlükleri "Esasderde güzidedir üyeler" diye tamamlasaydınız daha uygun olurdu diye düşünüyorum. Konu dernek üyelerimiz olunca... Kişiler fazla olunca, tanımlamalar dahada zor oluyor, kolaylıklar diliyorum.
Teşekkürler.
Sizin yorumlarınız benim için çok kıymetli, teşekkür ediyorum.
Teşekkürler Ekrem bey, yorum için teşekkürler.
Eyvallah efendim, yorum için teşekkürler.
Hal-i alem meydanda şerhe ne lüzum... Hocam Gönlünüze sağlık selamlar tüm dostlara.
Bir olur beraber olursak, çare biziz. gönlünüze sağlık.
Teşekkürler o sizin gönül güzelliğiniz.
Teşekkür ederim selamlar muhabbetler...
''Kadın; eş, ana, bacı hala, teyzedir. Kadrinin bilmeyenin, kalbi körcedir. Sekiz martla sınırlanmaz kıymeti, Üçyüz atmış günden daha yücedir.'' Mehmet Demirel Nurcan Hocam Şair böyle desede malesef islamın kadınlara bahşettiği yüce değerler, bu zamanda fazla revaç bulmuyor, Yerli yerinde olan taşlamanız için tebrik ediyorum...