ÜYE PROFİLİ
Ceren İncesu
Normal Üye
Cinsiyet : Bayan
6.1.2017
HAKKINDA

Yapılan Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış...

Yorum Yaz

Yorum yazmak için üye girişi yapınız...
SON EKLEDİĞİ KONULAR
  KONU BAŞLIĞI KATEGORİ OKUNMA YORUM
Deneme 30 1
Deneme 118 9
Deneme 56 1
Genel 63 2
Genel 93 4
Lirik Aşk 55 1
Genel 85 1
Genel 138 4
SON YORUM YAPTIĞI KONULAR
  KONU BAŞLIĞI YORUM
Siz ve ESA ailesi olmasaydı bu yazılar da olmazdı. Desteğiniz ve büyük ilginiz için sizlere minnettarım. En içten sevgilerimle.
Sevgili öğretmenim, sınavlar dolayısıyla haftalardır ESA'ya bakma fırsatım olmamıştı. Yazımın günün yazısı seçildiğini sizden öğrendim. Çok şaşırdım ve aynı zamanda büyük mutluluk duydum. Böyle bir gelişme beklemiyordum. Size bir kez daha minnettar oldum. En içten dileklerimle sevgiler, saygılar.
Sevgili öğretmenim, güzel yorumunuz ve eleştirileriniz için çok teşekkür ederim. "Katil" ifadesini kullanmaktaki amacım, bizlerin de haksızlığı yapanlar kadar suçlu olduğumuzu belirtmekti. Sessiz kaldığımız olay o kadar fazla ki... Bir insanı öldürmek ne kadar korkunçsa, haksızlık karşısında susmak da bir o kadar büyük bir vebaldir. Vurgulamak istediğim konu buydu. Düzeltme için ayrıca teşekkür ederim. Metni telefondan yazdığım için yazım hatalarını görmekte zorlanıyorum. "Bedel ödetmek" sözünü değiştirdim ve "Haksızlıkla karşılaştığım zaman her kim olursa olsun onun yanında yer almadığım sürece, ben vicdanlı bir insanım demeyeceğim. Adalet ve vicdan kavramına ancak yapılan kötülüklere karşı sessiz kalınmadığı zaman inanacağım." olarak değiştirdim. Yapılan eleştiriler benim için çok önemli. Eleştirileri dikkate alıp hatalarımı düzeltmeye çalışıyorum. Zaten mükemmel bir yazı yoktur. Her yazının eleştirilecek bir yönü vardır bu yüzden eleştirilmenin de faydalı olduğunu düşünüyorum. Sizin de kaleminize, yüreğinize sağlık. Sevgiler, saygılar.
Şunu söylemek istiyorum ki, ESA siyasal propagandalar yapmak için değil; belirli bir saygı çerçevesinde sanatsal paylaşımlar yapmak için var. Kirli siyaseti bu gibi sitelere alet etmenizi doğru bulmadım.
Sevgili Öğretmenim, anılarınızı o kadar samimi bir dille ifade etmişsiniz ki, o dönemlerde yaşamamış olmama rağmen, anılarınızdaki o sıcaklığı hissettim. Tuza batırılıp ısırılan o eriğin sesini, sokakta yankılanan "salep" sesini hissettim. Mahallenin sokaklarından geçtim adeta. Bahsettiğiniz geçmişin kalp atışlarını yüreğimde hissettirdiniz... Sevgiler, saygılar.
Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim. Umarım içine hapsolduğumuz o kara bulutlardan çıktığımız zamanları da görür, karanlığa karşı umut dolu ve buruk şiirlerimizin yerini coşku alır. Sevgi ve saygılarımla.
Güzel yorumlarınızı esirgemeyip yazılarımda beni yalnız bırakmadığınız için size yürekten teşekkür ediyorum. Sevgiler, saygılar.
Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Sevgi ve saygılarımla...
Çok teşekkür ederim öğretmenim güzel yorumlarınızla beni azimlendiriyorsunuz. Bu ilk şiirimdi ve yazmaya büyük bir azimle devam edeceğim. Bu siteyi sayenizde keşfettim. Eğer siz yol göstermeseydiniz, içimdeki yazma tutkusunu hissedip bu şiiri kaleme alamazdım. Ne mutlu sizin gibi iyi bir öğretmene sahip olan öğrencilere... Saygı ve sevgilerimle...
Merhaba öğretmenim, bu sitede yazı yazdığınızı söylemiştiniz dersimizde. Ben de merakıma yenilip kendimi insanın içini ısıtan bu ümit dolu yazınızın arasında buldum... Öncelikle beni bu güzel siteyle tanıştırdığınız için size teşekkür etmek istiyorum. Yazılarınızı büyük bir ilgiyle takip ediyorum. Kişinin kıymeti, dilinin altında ve kaleminin ucunda gizlidir, onu söz ve yazı açığa vurur. Kaleminize, elinize, yüreğinize sağlık...