ÜYE PROFİLİ
Ceren İncesu
Normal Üye
Cinsiyet : Bayan
6.1.2017
HAKKINDA

Yapılan Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış...

Yorum Yaz

Yorum yazmak için üye girişi yapınız...
SON EKLEDİĞİ KONULAR
  KONU BAŞLIĞI KATEGORİ OKUNMA YORUM
Lirik Aşk 44 2
Söyleşi 79 7
Deneme 66 1
Deneme 149 9
Deneme 88 1
Genel 80 2
Genel 120 4
Lirik Aşk 76 1
Genel 113 1
Genel 160 4
SON YORUM YAPTIĞI KONULAR
  KONU BAŞLIĞI YORUM
Sevgili öğretmenim, Dünyanın kanayan yarasına değinmeniz gerçekten çok güzel bir davranış. 23 Nisan her yerde coşkuyla kutlanıyor ve kimse açlıktan ölen, acı çeken, sefalet içinde yaşayan çocukları umursamıyor. Belki zenginlerin lüks içinde yaşayıp yoksulların acı çektiği bir dünya yerine insanların eşit olduğu, çocukların yüzünün güldüğü, sınıf farkının olmadığı bir toplum düzenini hayal etmek zor; ama sizin de dediğiniz gibi: "Yine de umut etmekten ve bunu haykırmaktan vazgeçmeyelim." Çocukların gözyaşı dökmediği bir dünyayı görebilmek dileğiyle. Vicdanınıza sağlık.
Yorumunuz için teşekkür ederim. Doğan her güneş size yeni bir mutluluk getirsin. Sevgiler, saygılar.
Yorumun size ait olduğunu tahmin ettim hocam. İlginiz için teşekkür ederim. Sevgiler, saygılar.
Söylediklerinize sonuna kadar hak veriyorum. Yakında şu an eleştirdiğimiz sözde demokrasiyi de bulamayacak olmanın düşüncesiyle kağıt üzerindeki demokrasiyi eleştirmenin ne kadar doğru olduğunu da soruyorum kendime. Yine de şunu söylemeden geçemeyeceğim; ama demokratik bir ülkede sınıf ayrımı da var olacaktır. Bu yüzden bu adaletsiz rejim ile birlikte sınıf farkı da ortadan kaldırılmalıdır. Yazımda noktalama işaretleri ve yazım kurallarından çok, düşünce üzerinde durdum. Bu yorumuz üzerine yazıyı tekrar inceledim ve bazı yazım hataları yapmış olduğumu fark ettim. Eleştiriniz için teşekkür ederim. Bundan sonra daha dikkat edeceğim. Saygılarımla..
Söylediklerinize hak veriyorum. Gittikçe ilerlememiz gereken yerde biz geriye doğru gidiyoruz. Topla, tüfekle kurulan cumhuriyeti kendi ellerimizle yıkıyoruz. Bazı şeylerin değeri kaybedilmeden anlaşılmıyor ne yazık ki. Şu anki demokrasiden yakınıyoruz fakat halkın bir düşünceye, bir lidere körü körüne bağlı kalmaya devam ettiği sürece bu günleri de arayacağız. Demokratik Türkiye'yi de görebilme umuduyla. Sevgiler, saygılar...
Söylediklerinize hak veriyorum. Gittikçe ilerlememiz gereken yerde biz geriye doğru gidiyoruz. Topla, tüfekle kurulan cumhuriyeti kendi ellerimizle yıkıyoruz. Bazı şeylerin değeri kaybedilmeden anlaşılmıyor ne yazık ki. Şu anki demokrasiden yakınıyoruz fakat halkın bir düşünceye, bir lidere körü körüne bağlı kalmaya devam ettiği sürece bu günleri de arayacağız. Demokratik Türkiye'yi de görebilme umuduyla. Sevgiler, saygılar...
Sevgili öğretmenim, düşüncelerinizi tarafsız ve her zamanki gibi güzel bir üslupla ifade etmişsiniz. Keşke devletin üst kademelerindeki insanlar da sizin gibi düşünüp tarafsız olabilseydi... Maalesef kazanan yine demokrasi olmadı. Demokrasinin kazandığı günleri de görebilmek dileğiyle. Sevgiler, saygılar.
Siz ve ESA ailesi olmasaydı bu yazılar da olmazdı. Desteğiniz ve büyük ilginiz için sizlere minnettarım. En içten sevgilerimle.
Sevgili öğretmenim, sınavlar dolayısıyla haftalardır ESA'ya bakma fırsatım olmamıştı. Yazımın günün yazısı seçildiğini sizden öğrendim. Çok şaşırdım ve aynı zamanda büyük mutluluk duydum. Böyle bir gelişme beklemiyordum. Size bir kez daha minnettar oldum. En içten dileklerimle sevgiler, saygılar.
Sevgili öğretmenim, güzel yorumunuz ve eleştirileriniz için çok teşekkür ederim. "Katil" ifadesini kullanmaktaki amacım, bizlerin de haksızlığı yapanlar kadar suçlu olduğumuzu belirtmekti. Sessiz kaldığımız olay o kadar fazla ki... Bir insanı öldürmek ne kadar korkunçsa, haksızlık karşısında susmak da bir o kadar büyük bir vebaldir. Vurgulamak istediğim konu buydu. Düzeltme için ayrıca teşekkür ederim. Metni telefondan yazdığım için yazım hatalarını görmekte zorlanıyorum. "Bedel ödetmek" sözünü değiştirdim ve "Haksızlıkla karşılaştığım zaman her kim olursa olsun onun yanında yer almadığım sürece, ben vicdanlı bir insanım demeyeceğim. Adalet ve vicdan kavramına ancak yapılan kötülüklere karşı sessiz kalınmadığı zaman inanacağım." olarak değiştirdim. Yapılan eleştiriler benim için çok önemli. Eleştirileri dikkate alıp hatalarımı düzeltmeye çalışıyorum. Zaten mükemmel bir yazı yoktur. Her yazının eleştirilecek bir yönü vardır bu yüzden eleştirilmenin de faydalı olduğunu düşünüyorum. Sizin de kaleminize, yüreğinize sağlık. Sevgiler, saygılar.