ÜYE PROFİLİ
Sevim Kınalı
Editör
Cinsiyet : Bayan
25.11.2016
HAKKINDA

Yapılan Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış...

Yorum Yaz

Yorum yazmak için üye girişi yapınız...
SON EKLEDİĞİ KONULAR
  KONU BAŞLIĞI KATEGORİ OKUNMA YORUM
Deneme 5 0
Söyleşi 16 0
Didaktik Eğitici 29 0
Deneme 30 0
Genel 47 2
Söyleşi 47 2
Söyleşi 36 0
Didaktik Eğitici 64 5
Deneme 41 0
Tartışma Aç 35 0
SON YORUM YAPTIĞI KONULAR
  KONU BAŞLIĞI YORUM
Mustafa Bey, okuduğum bir yazıda veya şiirde kendime dair bir şey bulmasam da başka hayatlardan, duygu ve düşüncelerden haberdar olmak benim için son derece anlamlı. Hatta bazen daha da anlamlı olabiliyor. Başka insan hikayelerinin farkına varmamıza ve duyarlılığımızın artmasına vesile olabiliyor. Siz de başarıyla kaleme aldığınız bu yazınızda anlamlı ve son derece önemli yaşanmışlıkları dile getirmişsiniz. Aslında içinde yaşanmışlık olmasa da bir hayali barındırsa da güzel bir üslupla kaleme alınan her yazı ve şiir en azından estetik bir zevk oluşturur. Sanatın ve edebiyatın tanımında bu da vardır. Tekrar kaleminize ve gönlünüze sağlık... Saygılar.
Sevgili öğrencim Ceren, düz yazıda da başarılı olabileceğine dair umut veren güzel bir yazı kaleme almışsın. Okuyanlara anlamlı mesajlar veren bir deneme örneği olmuş. Tebrikler. Başarılar. Senin de umutların ve sevgin daim olsun.
Teşekkürler güzel yorumunuz için. Iyimser olmaya da gerçekçi olmaya da ihtiyacımız var. Tabii ki her insan yaşadıklarına aynı pencereden bakamaz. Yazdığımız her yazı veya şiir ruhumuzun aynasıdır çoğu zaman. Gün olur iyimserliği, gün olur kötümserliği yoğun hissedebiliriz. Şiirimdeki iyimser duygular, bir nebze olsun karanlığı dağıtabilirse ne mutlu bana! Sizin de ömrünüze bereket. Selam ve saygılarımla.
" Nedir?" sorusunu etkili ve içten bir dille şiirleştirmişsiniz. Ahenk ve anlam güzel bir bütünlük içinde. Tebrik ederim. Selam ve saygılarımla.
Mustafa Bey, günün yazısı seçilen yazınızdan dolayı sizi kutluyorum. Sanırım her kalem, her dil ve her gönül bu kadar cesur ve doğal bir şekilde ifade edemez kendisini. Eğer öyleyse, kendi gönül dünyanızdaki sırları ve yaşanmışlıkları cesurca ifade etmeniz dikkate şayan. Kaleminize ve gönlünüze sağlık. Şiiriniz de ayrı bir güzel. Saygılar. Selamlar.
Sevgili Ceren, yine derin duygularını ve yaşam karşısındaki vakur duruşunu başarıyla ortaya koymuşsun. Tebrilkler. Sevgiler. Selamlar.
Günün şiiri seçilen şiirinizden dolayı sizi kutluyorum. Her dizenizde, şiirdeki ustalığınız güçlü bir şekilde hissediliyor. Gönül dünyanızdan kopup gelen anlam derinliği olan mısralar, güzel bir ahenk icinde hayat bulmuş. Bu dizelere hayat veren gönlünüze sağlık. Saygilar. Selamlar.
ESA'nın saygıdeğer yöneticileri, ESA'nın geleceği ile ilgili düşüncelerinizi ve geliştirilmesi yönündeki önerilerinizi ilgiyle okudum. ESA ailesi için heyecan ve umut verici adımlar olacağı düşüncesindeyim. Her geçen gün yeni üyelerimizin katılımıyla daha da büyüyen ESA, atılması düşünülen yepyeni adımlarla, ümit ediyoruz ki daha da gelişecektir. Bu vesileyle, gerçekleştirilmesi düşünülen yenilikleri olumlu karşıladığımı da ifade etmek isterim. Bu yenilikleri düşünen ve emeği geçecek olan herkese şimdiden teşekkür ederim. Görüşlerimizi alma nezaketini göstermeniz bizi ayrıca memnun etmiştir. Atılacak adımlarda küçük de olsa bir katkım olabilirse ne mutlu! Düşünülen yeniliklerin hayırlı olmasını ve yeni güzelliklere vesile olmasını en içten dileklerimle temenni ediyorum. Başarı dileklerimle selam ve saygılarımı iletiyorum.
Halil Bey, içten ve güzel yorumunuzdan dolayı teşekkür ederim. Umarım gıybet konusuna bir nebze olsun dikkat çekebilir ve güzel davranışlara vesile olabilirim. Saygılar.Selamlar.
Kıymetli Hocam, haftanın yazısı seçilen yazınızdan dolayı sizi kutluyorum. Son derece özenle ve akıcı bir şekilde kaleme aldığınız bu yazınız vesilesiyle değerli bir şairimizi tanıma imkanı buldum. Tanıyanlar da onu bu yazıyla daha yakından tanıma imkanı bulmuşlardır. Yazınız uzun da olsa akıcı anlatımınız ve aralara serpiştirdiğiniz güzel şiir örnekleriyle su gibi akıp gitti. Özellikle eser ve yazar üzerine yazı kaleme alanlara güzel bir örnek oluşturacak nitelikte bir yazı. Yazınıza her yönden güzel ve özel bir emek vermişsiniz. Bilgi birikiminizi, yazma heyecanınızı ve gönül zenginliğinizi, yazınızın her cümlesinde fark etmemek mümkün değil. Kaleminize ve gönlünüze sağlık! Siz değerli yazarımıza ve sizin vasıtanızla sayın İbrahim Sağır'a selam ve saygılarımı iletiyorum.