ÜYE PROFİLİ
Sevim Kınalı
Editör
Cinsiyet : Bayan
25.11.2016
HAKKINDA

Yapılan Yorumlar

09 Mart 2017 Perşembe 09:16:36

Saygıdeğer Sevim Kınalı hanım: Hepimiz şiir yazmaya başladığımızda çok hatalar yaptık ve hala da yapabiliyoruz. Bazı kişiler şiir yazdıklarını zannederek, yazdıkları anlamsız cümlelerle kafiye oluşturmaya çalışıp, bazı paylaşım sitelerinde paylaşıyorlar. Arkadaş çevreleri de bu şiirleri okumadıkları halde, sırf ayıp olmasın diye beğenerek iltifatlar düzüyorlar. Şiiri yazan kişiyse; demek ki benim yazdıklarım beğeniliyor diyerek kendini geliştirmek yerine, aynı hatalarla yoluna devam ediyor. Benim çöplüğe dönüyor sözümdeki kastım bu tür olaylardır. Yanlış anlaşıldıysam sizden ve sitedeki tüm arkadaşlardan özür dilerim.
09 Mart 2017 Perşembe 22:02:01

Ulvi Bey, kullandığınız kelime, yanlış anlaşılma değil; yanlış anlaşılmaya yol açacak bir ifade. Elbette düşüncenizin iyi niyete dayandığına Inanıyorum.

Yorum Yaz

Yorum yazmak için üye girişi yapınız...
SON EKLEDİĞİ KONULAR
  KONU BAŞLIĞI KATEGORİ OKUNMA YORUM
Kitap Özetleri ve Eleştirileri 29 5
Genel 108 8
Deneme 40 0
Genel 108 6
Genel 64 2
Söyleşi 77 6
Deneme 48 0
Genel 234 7
Deneme 58 0
Didaktik Eğitici 202 4
SON YORUM YAPTIĞI KONULAR
  KONU BAŞLIĞI YORUM
Telefondan yazınca ekran küçük olduğu için yazım yanlışı yapabiliyoruz. Hem...hem bağlaçları kullanıldığında arasına ve bağlacı gelmez. Bu hatamı düzeltmek istedim.
Osman Bey, bu kıymetli yorumunuzla beni hem çok onore ettiniz ve hem de biraz mahçup oldum. Düşüncem odur ki gerek düz yazıda gerek şiirde sitemizde çok kıymetli kalemler var. Beni onlardan biri olarak gördüğünüz için teşekkür ederim. Sizin de bu güzel bakışınız ve içtenliğiniz çok kıymetli. Selamlar.
Teşekkür ederim beğeni ve içten değerlendirmeniz için. Selam ve sevgiler.
Canan Hanım, o kadar içten, nazik ve mutevazısınız ki böyle bir kalemi mutlu etmek beni daha da mutlu etti. Yazdıklarınızı takip etmeye çalışacağım. Kendinize haksızlık etmeyin ve güzel yüreğinizin sesini duyurmaya devam edin. Başarılar. Selamlar. Sevgiler.
Ben de duyarlı yorumcuya teşekkür ediyorum.
Canan Hanım, gökyüzündeki görselliğe çok özgün bir anlam yüklemiş; sıcacık ve hoş bir betimleme yapmışsınız. Bu güzel yazınızdan dolayı sizi kutluyorum. Gökyüzüne bir de sizin baktığınız gibi bakacağım. Sadece bir düzeltme yapacağım izninizle: "pervansızca" değil "pervasızca " olacak. Büyük bir olasılıkla tuşların azizliğidir. Başarılar dilerim. Selam ve sevgilerimle.
Teşekkür ederim Şenay Hanım. Ustalıkla değil içtenlikle yorumlamanız önemli benim için. Beğeni ve samimi yorumunuz beni mutlu etti. Selamlar. Sevgiler.
Necibe Hanım, öncelikle içten bir merhaba demek istiyorum siz değerli ESA dostuma. Her zaman olduğu gibi en içten ifadelerle yorum yapmışsınız. Güzel katkınız ve içten yorumunuzdan dolayı teşekkür ederim. Selam ve sevgilerimle...
Murat Bey, yürekten yorum yaptığınız için ben de teşekkür ederim. Selamlar.
Mahsun Bey, siz de çok içten ve güzel yorumlamışsınız. Teşekkür ederim. Çocukların yeri çok başka benim için. Onların yaşadıkları acılar ve tebessümleri benim için ayrı bir anlam taşıyor. Tüm çocukların yüzlerinin gülmeleri dileğiyle! Selamlar.