ÜYE PROFİLİ
Sevim Kınalı
Editör
Cinsiyet : Bayan
25.11.2016
HAKKINDA

Yapılan Yorumlar

09 Mart 2017 Perşembe 09:16:36

Saygıdeğer Sevim Kınalı hanım: Hepimiz şiir yazmaya başladığımızda çok hatalar yaptık ve hala da yapabiliyoruz. Bazı kişiler şiir yazdıklarını zannederek, yazdıkları anlamsız cümlelerle kafiye oluşturmaya çalışıp, bazı paylaşım sitelerinde paylaşıyorlar. Arkadaş çevreleri de bu şiirleri okumadıkları halde, sırf ayıp olmasın diye beğenerek iltifatlar düzüyorlar. Şiiri yazan kişiyse; demek ki benim yazdıklarım beğeniliyor diyerek kendini geliştirmek yerine, aynı hatalarla yoluna devam ediyor. Benim çöplüğe dönüyor sözümdeki kastım bu tür olaylardır. Yanlış anlaşıldıysam sizden ve sitedeki tüm arkadaşlardan özür dilerim.
09 Mart 2017 Perşembe 22:02:01

Ulvi Bey, kullandığınız kelime, yanlış anlaşılma değil; yanlış anlaşılmaya yol açacak bir ifade. Elbette düşüncenizin iyi niyete dayandığına Inanıyorum.

Yorum Yaz

Yorum yazmak için üye girişi yapınız...
SON EKLEDİĞİ KONULAR
  KONU BAŞLIĞI KATEGORİ OKUNMA YORUM
Genel 15 0
Genel 53 4
Söyleşi 56 6
Genel 137 0
Genel 78 2
Gündemdeki Konular 116 8
Söyleşi 157 13
Didaktik Eğitici 35 0
Genel 95 7
Deneme 117 5
SON YORUM YAPTIĞI KONULAR
  KONU BAŞLIĞI YORUM
Fikret Bey, beğeni ve içten duygularınızı ifâde ettiğiniz yorumunuz için teşekkür ederim. Selamlar. Saygılar.
Sevgili Erdem, üyeliğin hayırlı olsun. Sitemize hoş geldin! Beğeni ve içten yorumun için teşekkür ederim. Başarılar. Sevgiler.
Songül Hanım, öneriniz için teşekkür ederim. Konuyla ilgili güzel başlıklara yer verebileceğimize inanıyorum.
Kemal Bey, beğeniniz, özgün ve içten yorumunuz için teşekkür ederim.
Yazdıklarımızın amacına ulaşmasını diliyor, yorumunuz ve ilginiz için teşekkür ediyorum.
Umarım faydalı olabilmişimdir. Teşekkkür ederim.
Estağfurullah Kemal Bey. Her zaman duyarlı bir kaleminiz var. Teşekkür ederim. Selamlar, saygılar.
Kemal Bey,yorum konusundaki hassasiyetinizden ve katkınızdan dolayı teşekkür ederim. Selamlar. Saygılar.
Ahmet Bey, hassasiyetiniz için teşekkür ederim. Zaten bir kasıt aramadım. Sadece dikkatimi çektiği için samimi düşüncemi belirttim.Umarım nezaketsizlik olmamıştır. Selamlar. Saygılar.
Ahmet Bey,yorumunuz ve katkınız için teşekkür ederim. Ama dikkatimi çeken bir hususu da belirtemeden geçemeyeceğim. Beğendiğinizi, takdir edici sözlerle ifade ettiğiniz halde neden bunu 'beğen'e bir dokunuş yaparak ifade etmediniz? Elbette her okuduğumuzu beğenmek zorunda değiliz ancak söz ve eylem birbirini tamamlarsa o güzellik tamam olur. Ben de okuduğum bazı yazıları beğenmemiş olsam da yorum yapıyorum. Naçizane tespitlerimi ve görüşlerimi paylaşıyorum. Umarım nezaket sınırları içinde ve yanlış anlaşılmaya yol açmayacak şekilde kendimi ifade edebilmişimdir. Eleştiri olumlu da olumsuz da olabilir.Önemli olan objektif ve olumlu duygular içerisinde yorum yapmaktır. Selam ve saygılarımla.