ÜYE PROFİLİ
Sevim Kınalı
Editör
Cinsiyet : Bayan
25.11.2016
HAKKINDA

Yapılan Yorumlar

09 Mart 2017 Perşembe 09:16:36

Saygıdeğer Sevim Kınalı hanım: Hepimiz şiir yazmaya başladığımızda çok hatalar yaptık ve hala da yapabiliyoruz. Bazı kişiler şiir yazdıklarını zannederek, yazdıkları anlamsız cümlelerle kafiye oluşturmaya çalışıp, bazı paylaşım sitelerinde paylaşıyorlar. Arkadaş çevreleri de bu şiirleri okumadıkları halde, sırf ayıp olmasın diye beğenerek iltifatlar düzüyorlar. Şiiri yazan kişiyse; demek ki benim yazdıklarım beğeniliyor diyerek kendini geliştirmek yerine, aynı hatalarla yoluna devam ediyor. Benim çöplüğe dönüyor sözümdeki kastım bu tür olaylardır. Yanlış anlaşıldıysam sizden ve sitedeki tüm arkadaşlardan özür dilerim.
09 Mart 2017 Perşembe 22:02:01

Ulvi Bey, kullandığınız kelime, yanlış anlaşılma değil; yanlış anlaşılmaya yol açacak bir ifade. Elbette düşüncenizin iyi niyete dayandığına Inanıyorum.

Yorum Yaz

Yorum yazmak için üye girişi yapınız...
SON EKLEDİĞİ KONULAR
  KONU BAŞLIĞI KATEGORİ OKUNMA YORUM
Söyleşi 18 0
Söyleşi 18 0
Deneme 45 0
Söyleşi 72 3
Epik Kahramanlık 72 2
Genel 67 4
Söyleşi 92 8
Genel 130 8
Deneme 90 2
Genel 81 0
SON YORUM YAPTIĞI KONULAR
  KONU BAŞLIĞI YORUM
Mahsun Bey, acıklı bir aşkın öyküsünü, etkileyici ve çok içten bir dille kaleme almışsınız. Çok duygulanarak okudum her dizesini. Şair yüreğinize ve güzel kaleminize sağlık. Gönülden tebrik ederim. Selamlar.
Sevgili Merve, beğeni ve yorumun için teşekkür ederim. Her neslin kendine göre özlem duyacağı yaşanmışlıklar olacaktır. Yeter ki özlenmeye değer yaşam tecrübelerimiz olsun. Selam ve sevgilerimle...
Güzel yanıtınız ve beğeninizden dolayı teşekkür ederim. Selam ve sevgilerimle.
Kemal Bey, güzel bir alıntıyla zenginleştirerek yaptığınız nazik ve beğeninizi de dile getirdiğiniz yorumunuzdan dolayı teşekkür ederim. Güzel Anadolu'muza ve memleketimize ilişkin duygularımı naçizane satırlarımla dile getirmeye çalıştım. Selam ve saygılar. Sizin de kaleminize sağlık.
Yusuf Bey, her dizenizle şiir zevkinizi ve kelime seçimindeki ustalığınızı ortaya koymuşsunuz. Gönülden kutlarım usta şair. Selam ve saygılarımla...
Sibel Hanım, sizi bir şiirinize göre değerlendirmek istemedim. Sanırım sitemizdeki ilk şiiriniz. Biraz daha tanımayı uygun buluyorum. Bu arada yapılan eleştiriler karşısında olgun tavrımızı korumak en güzelidir. Başarılar. Selamlar.
Fikret Bey, yazmak kadar yorumlamak da çok önemli. Beğeniniz ve yazımdan bir cümleye de atıfta bulunarak yorum yaptığınız için teşekkür ederim. Selam ve saygılarımla...
Teşekkürler Sibel Hanım. Siz de beğeninizi güzel bir yorumla dile getirmişsiniz. Atatürk'ü bir şiire sığdırmak zor. Yüreğimizdeki Atatürk'ü dilim döndüğünce anlatmaya çalıştım. Selam ve sevgilerimle.
Yusuf Bey, yorumunuz da şiirleriniz gibi zarif ve içten. Teşekkür ederim. Selam ve saygılar.
Ben de nazik yanıtınız için teşekkür ederim. Selam ve saygılar.