ÜYE PROFİLİ
Tuba Sönmez
Normal Üye
Cinsiyet : Bayan
13.11.2016
HAKKINDA
Yurt dışında eğitim hayatım başlayarak daha sonra Trabzon Avrasya Üniversitesine Türk Dili ve Edebiyat bölümüne  geçiş yaparak öğrenimimi 2016 yılında tamamladım. Karadeniz Teknik Üniversitesinde Pedagojik Formasyon Eğitim Sertifikası alarak 2016 yılında öğrenimimi tamamlamış oldum. Kısa dönem kamu kuruluşunda çalıştım (2011).
Aynı zamanda üç yıldır http://www.kirkagac.net/ köşe yazarıyım. Şiir antolojisinde yer aldım çok yakında güzel bir eser sizlerle buluşacak. Bilinen tüm online satış mağazalarında ve D&R de satışta olacak.

Yapılan Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış...

Yorum Yaz

Yorum yazmak için üye girişi yapınız...
SON EKLEDİĞİ KONULAR
  KONU BAŞLIĞI KATEGORİ OKUNMA YORUM
Genel 38 0
Genel 41 0
Genel 45 0
Genel 168 11
ACI
Genel 63 2
YOL
Genel 66 0
KUM
Genel 59 0
Genel 67 0
Genel 95 2
Genel 80 2
SON YORUM YAPTIĞI KONULAR
  KONU BAŞLIĞI YORUM
Öncelikle eleştirin için teşekkür ediyorum sayın okuyucu. Bunun rahatsız olunacak bir durum olmadığını düşünüyorum ve bu şekilde yazmakta bana özgü bir tarz diyelim. Yine de bundan sonra dikkat ederek yazmaya çalışırım. Selam ve dua ile..
Şahin bey şiiri yazıp sunmak ne kadar değerliyse eleştiriler ve yorumlarda kendimizi geliştirmek adına bir o kadar değerlidir. Yorumunuz için çok teşekkür ediyorum. Selâm, dua ve muhabbet ile.
Seferi hanım yorumunuz için teşekkürler çok şükür şiir kalbimizin en samimi duygularıdır. Kaleminiz daim olsun. Selam ve sevgiyle
Yorum ve beğeniniz için teşekkür ederim. Değerli okurların beğenisi benim için onurdur. Bundan sonraki şiirlerimde dikkat edeceğim. Selâm, dua ve muhabbet ile...
ACI
Şahamettin bey, umut dolu cümleniz için teşekkür ediyorum
Seferi hanım, yorumunuz için teşekkürler. Sevgilerimle...
Yazarken gözden kaçırmışım uyarınız ve tavsiyeniz için teşekkür ediyorum. Hoşçakalın.
Adem Bey , Her şairin ruh halinde zaman zaman inişleri ve çıkışları olur. Değerlendirmeniz güzel olmuş. Yorumunuz için teşekkürler. Saygılarımla.
Adem Bey, yorumunuz ve beğeniniz için teşekkür ediyorum. Saygılarımla.
Arkadaşım, desteğiniz için çok teşekkür ederim destekçilerim sayesinde ve kendimi daha çok geliştireceğim. Selam ve dua ile...