ÜYE PROFİLİ
Hakan SUNA
Vip Üye
Cinsiyet : Bay
13.11.2016
HAKKINDA
Anadolu'nun nadide bir köşesinde, Devletimizin sevimli bir lisesinde Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni görev yapmaktayım.

Yapılan Yorumlar

09 Nisan 2017 Pazar 13:43:41

Hakan Bey, kendinizi ve kisa yaşam öykünüzü çok güzel dile getirmişsiniz. Takdire şayan bir geçmişiniz ve anlatımınız var. Tebrik ederim. Başarılar dilerim. Saygılar.

14 Nisan 2017 Cuma 13:02:38

Hakan bey edebiyat ve hayat yolunda başarılar dilerim. Bende Eskişehir Barbaros İlkokulunda idareciyim. Güzellikler sizinle olsun. Sağlıkla kalınız.

18 Nisan 2017 Salı 18:49:29

Selam Hakan bey. Size Edebiyat yolunda başarılar dilerim. (Ben 1997-2007 yılları arasında Aydın İlinde; Buharkent-Kuyucak-Horsunlu ve Atça ' da, T.C.Ziraat Bankasında görev yaptım. Karacasu' yu çok iyi bilirim.)
18 Nisan 2017 Salı 21:42:24

Yolunuz düşerse beklerim, Saygıdeğer Üstadım.

Yorum Yaz

Yorum yazmak için üye girişi yapınız...
SON EKLEDİĞİ KONULAR
  KONU BAŞLIĞI KATEGORİ OKUNMA YORUM
Hece Şiiri 386 14
Hece Şiiri 171 8
Hece Şiiri 336 8
Hece Şiiri 160 8
Hece Şiiri 237 7
Hece Şiiri 193 2
Hece Şiiri 162 2
Hece Şiiri 171 0
Hece Şiiri 270 3
Hece Şiiri 184 2
SON YORUM YAPTIĞI KONULAR
  KONU BAŞLIĞI YORUM
Yine beni hayranlık deryasına saldınız. Başka da bir şey söylemiyorum. Hürmetlerimi sunarım.
İnşallah hepimiz doğru durakta bekliyoruzdur. Selâm iletir, saygılar sunarım.
Çok etkilendim. Söyleyecek söz bulamıyorum. "..."
Saçların ağarmasına ne kadar güzel mânâlar yüklemişsiniz. Şiiriniz tecrübelerden izler taşıyor. Kaleminiz daim olsun. Selâmlar ve hürmetler...
Kaleminizden bir güzel şiir daha okuduk, Üstadım. Haddim olmayarak, ikinci dörtlüğün ikinci mısraındaki "testler" kelimesi uyak ve anlam açısından bir garip duruyor gibi geldi. Affınıza nail olma temennisiyle saygılar sunarım.
Bizim için önemli olan yeni nesil. Onlar ne kadar donanımlı, ne kadar etkin olurlarsa devlet de o kadar güçlü, millet de o kadar zengin olur. İnşallah şiiriniz, başı dik nesillerin yetişmesine vesile olur da onlara rehberlik eder. Muhabbet ve selametle kalın.
Bu değerli yorumunuz için çok teşekkür ediyorum. Ulvi Bey. Karacasu'dan Eskişehir'e selamlar...
Öncelikle yüreğinize, kaleminize sağlık Harun Bey. Anlayışınıza sığınarak şiirinizde dikkatimi çeken birkaç hususu belirtmek isterim. Birinci dörtlükteki "açı verdi" kelimesinin bitişik yazılması gerekiyor. Nakaratlardaki "de" bulunma hâli ekinin bitişik yazılması gerekiyor. Bir de "Kabil" ve "Şam"dan sonra kesme işareti kullanılması gerekiyor. Affınıza nail olma temennisiyle saygılar sunarım.
Güzel bir vatan şiiri okuduk. Gönlünüze, kaleminize sağlık.
Bu değerli yorumunuz için çok teşekkür ediyorum. Sizin gibi ustalardan güzel yorumlar duymak çok hoş. Selâmlar, saygılar...