ÜYE PROFİLİ
Fikret Görgün
Normal Üye
Cinsiyet : Bay
23.8.2016
HAKKINDA
1.12.1956 Seyitgazi doğumluyum. Emekli matematik öğretmeniyim. Şiir ve hikaye çalışmalarım bulunmaktadır. Eskişehir Şairler Derneği ve İlesam üyesiyim.

Yapılan Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış...

Yorum Yaz

Yorum yazmak için üye girişi yapınız...
SON EKLEDİĞİ KONULAR
  KONU BAŞLIĞI KATEGORİ OKUNMA YORUM
Hece Şiiri 87 3
Anı Hatırat 73 4
Hece Şiiri 98 0
Hece Şiiri 98 0
Genel 81 0
Satrik Taşlama 68 0
Genel 125 0
Didaktik Eğitici 162 2
Hece Şiiri 155 3
SON YORUM YAPTIĞI KONULAR
  KONU BAŞLIĞI YORUM
İnternet fırsat verdikçe dostlarla buluşuyor ve böyle güzel şiirlerle müşerref oluyoruz. Teşekkürler dost. Selamlar.
Eyvallah gardaş. Alah o mesajı alıp uygulayanlardan eylesin. Yüreğine sağlık.
Eskişehir Şairler Derneği kurulduğu 1992 yılından beri bir "şiir akademisi" görevi görmüş, yurt içi ve yurt dışı pek çok başarıya imza atmış, Türkye'nin en köklü şairler derneğidir. u günlere gelmesnde başta İbrahim Sağır, Muharrem Kubat olmak üzere hayatta olan ve olmayan pek çok şairin büyük emekleri ve fedakarlıkları vardır. Huzurunuzda başta İ. Sağır, M. Kubat olmak üzere, bütün emeği geçenlere sonsuz teşekkür ediyor, yaşayanlara sağlıkı uzun ömür, aramızda olmayanlara Allah'tan rahmet diliyorum. 20. yılında yazdığım bu şiiri siz değerli gönül dostlarıyla paylaşmaktan ayrı bir onur duyduğumu belirtmek isterim. Eskişehir Şairler Derneği bundan böyle de Millî Kültürümüze hizmet etmeye devam edecektrir.
Gönlüne sağlık hemşehrim. Bu güzel şiirin için teşekkürler.
Başkanım, Tarihe not düşmeye devam ediyorsun.Teşekkürler, selamlar
Sevgili Şahin Hocam, Yine bilgisayarın azizliğine uğradığımı, bundan dolayı sizin yorumunuza ancak cevap verebildiğimi beyan eder, selamlarımı sunarım. Ayrıca albüm konusundaki gayretleriniz için teşekkür ederim. Müsadenizle şu dörtlüğümü tekrar etmek istiyorum. Kişi vardır haz bırakır ardında, Kişi vardır toz bırakır ardında, Her nefis ölümü tadacak amma; Kişi vardır iz bırakır ardında... Ne mutlu iz bırakanlara!
Hocam, yaptığınız bu hizmetten dolayı şairler adına teşekkür ederim. Fikret Görgün
Şahamettin Hocam, Bu faaliyet için sizi, Şahin Beyi ve Ecir Beyi kutluyorum. Yurdumuzun her köşesinde böyle etkinliklerin yapılması çok önemli. Allah kimsenin emeğini zayi etmez. İz bırakmaya devam ediyorsunuz. ESA nın yeni hali hoş olmuş. Emeği geçenlere teşekkürler.
Sayın hocam, Bu güzel şiirle ufkumuzu genişlettiniz. Paylaşımınız için teşekkürler.
Bizleri de iç alemimize döndüren bu şiir için teşekkürler sayın başkanım. Yüreğine sağlık. Fikret Görgün