ÜYE PROFİLİ
Kadir Karaman (ASGARİ)
Vip Üye
Cinsiyet : Bay
18.8.2016
HAKKINDA

Yapılan Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış...

Yorum Yaz

Yorum yazmak için üye girişi yapınız...
SON EKLEDİĞİ KONULAR
  KONU BAŞLIĞI KATEGORİ OKUNMA YORUM
Didaktik Eğitici 63 2
Hece Şiiri 75 0
Hece Şiiri 71 0
Hece Şiiri 119 0
Satrik Taşlama 192 0
Hece Şiiri 157 2
Genel 177 1
Hece Şiiri 168 2
Hece Şiiri 183 0
Hece Şiiri 248 6
SON YORUM YAPTIĞI KONULAR
  KONU BAŞLIĞI YORUM
Çok teşekkür ederim Seferi. Gereken yapılmıştır
Teşekkür ederim Ahmet Zeytinci kardeşim, zahmetiniz, sızlayan kalbiniz, mesaj yazma zahmetiniz ve içtenliğiniz için.
Muhterem Mehmet Aluç kardeşim, ilginiz, mesajınız, dua ve temenniniz için şükranlarımı lütfen kabul buyurunuz. Sizin de ramazanınız mübarek ve kabul olsun.
Muhterem Seferi dost ve kardeşim ilginiz ve mesaj yazma zahmetiniz için teşekkür ederim.
Tebriklerimle... Hoş bir şiir. "Kalbinin her köşesi sevdasıyla döşeli Manidar süzüşleri, nazlanması cezası Gülüşleri hançeri kıskandıran işveli Sevgilinin gamzesi seven kalbe imzası."
İlginiz ve mesaj yazma zahmetinde için teşekkür ederim Seferi.
Mehmet Aluç Kardeşim ilginiz ve mesaj yazma zahmetiniz için teşekkür ederim. Hürmet ve muhabbetlerimle ve aleykümselam ve en kalbi dualarımla.
Hayat, kaba malzemelerden ince işçilikle güzel gelecek elde edebilme mücadele sahası. Edebiyatçılar ustabaşı, şairler ve yazarlarsa ya çırak ya usta ya kalfa.
Samimiyet,sadakat,muhabbet ve emek;gönül ustasının inşaa malzemeleri. Bunların hepsini biraraya getirmek mesele. Teşekkür ederim mesaj yazma zahmetiniz için.
Selamünaleyküm Şahamettin Bey, olağan harmanın zamanı belli elbette. İnsan ise, hayata her zaman harman. Her nefes alışı hasat, her nefes verişi ekim, yaşamaksa harman gibi. Yaşadığınızı yazmanız daha bir anlamlı oluyor. Biz de, acizane, yaşadıklarımızdan hatırımızda kalanları yazarak paylaşmaya çalıştık. İçinizde bir özlem oluşturduysa gaye gerçekleşmiş demektir. Bahsettiğiniz söz güzel bir söz, duyup unuttuğumuz. hatırlattığınız için teşekkür ederim.