ÜYE PROFİLİ
Süleyman Karanfil
Vip Üye
Cinsiyet : Bay
28.5.2016
HAKKINDA

Yapılan Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış...

Yorum Yaz

Yorum yazmak için üye girişi yapınız...
SON EKLEDİĞİ KONULAR
  KONU BAŞLIĞI KATEGORİ OKUNMA YORUM
Hece Şiiri 226 2
Hece Şiiri 217 2
Hece Şiiri 262 2
Hece Şiiri 347 3
Hece Şiiri 400 3
Hece Şiiri 241 4
Hece Şiiri 282 2
Hece Şiiri 260 3
Hece Şiiri 219 3
Hece Şiiri 301 6
SON YORUM YAPTIĞI KONULAR
  KONU BAŞLIĞI YORUM
Mavi sandıkta,hayallerimizi,özlemlerimizi biraz da hüsranlarımız bulduk açılan gıcırtılı kapağının altında. Şiir , gönüle hitabederken yürek sessizliğe çekildi. Belli ki kadim dostu acıları hatırladı. Kutlarım duygular yumağı olan gönül dizelerinizi.
Mehmet Aluç kardeşim nazire'ne hayranım, Beyitler dile gelmiş acizane seyranım. Dost elinden gül aldık misk-ü amber kokarken Pervaneler misali ateşiyle yakarken. Teşekkür ederim Mehmet kardeşim,Beni güzel şiirinizle sevindirdiniz,Rabbim de sizleri sevindirsin,Bu güzel yerde olmaktan her zaman mutluluk duyduk ve duymaya devam edeceğiz.
Teşekkür ederim hocam, Mevlüt emminin hiç çocuğu olmadı,eşi ölünce avrupada olan akrabası evinin olduğu yerin tapusunu sen ölünceye kadar bakarım diyerek aldı ve bir daha dönmedi, hastalanınca boş bir evin odasına yatırdılar,ilk zamanlar komşular biraz ilgilendi soğuk bir kış günü sobasız odada vefat edeli üç gün geçtiğinde farkedip bir kış günü defnettiler. Allahım rahmetini esirgemesin.
Temennilerin,en güzeli ile süslenmiş gönül sesiydi şiiriniz, Duygular dile geldiğinde gerçekler gülümsemeli,hoş bir sedâ olmalı zihnimizde.Şiirleriniz devam etmeli, heceler ayyuka çıkmalı.
Teşekkür ederim hocam yorumunuza,Teknolojinin hayatımıza girişi bir yerde kolaylık oldu. yalnız mektupların vermiş olduğu hazzı maalesef vermiyor,
Teşekkür ederim hocam,
Harika duyguların kelimelere dökülmüş haliydi güzel şiiriniz, kutluyorum şiiri ve şaireyi.
Sizler bir de kültür seven insan oluyorsunuz, Değerli bir eğitimci-Yazar Fakir Baykurt'u bizlere tekrar hatırlatan bu değerli yazıyı beğenmemenize bir şey demiyorum ama kafanızın içinde örümcek ağı olduğu belli, hakaretvari bir yorum hiç yakışmamış.Kültüre hiçbir katkınız yok,şiir yok,yazı yazmak yok bu değerli siteyi hiç olmazsa boş yere meşgul etmeyin. Kendinizi Kültür kompedanı sanıyorsunuz anlaşılan.
Teşekkür ederim Hocam,Ali Yürük ile köylerimiz çok yakındır birbirine, O yıllardaki geleneklerimiz maalesef yok edildi, şimdi 2 saatte düğün bitiyor o da kapalı bir salonda mekanik seslerin eşliğinde. Sadece eskileri yazıp anımsamak kalıyor elimizde.
Ahhh Hocam Taygeldi oğlanların da kaderleri hemen hemen aynıydı, Ezilen,hor görülen, büyüdükçe evin ağır işlerine koşulan ya da Altı aylığına Haceli ağaya harmancı,çoban verilen ve altı aylık ücreti peşin alınıp yarı aç,yarı tok örselenen di. Teşekkür ederim Hocam, Eskişehirden selamlarımızı iletiyorum,Allaha emanet olunuz.