ÜYE PROFİLİ
Süleyman Karanfil
Vip Üye
Cinsiyet : Bay
28.5.2016
HAKKINDA

Yapılan Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış...

Yorum Yaz

Yorum yazmak için üye girişi yapınız...
SON EKLEDİĞİ KONULAR
  KONU BAŞLIĞI KATEGORİ OKUNMA YORUM
Hece Şiiri 337 3
Hece Şiiri 105 4
Hece Şiiri 131 4
Hece Şiiri 430 0
Hece Şiiri 163 0
Hece Şiiri 187 0
Hece Şiiri 226 1
Hece Şiiri 231 1
Hece Şiiri 207 0
Hece Şiiri 151 0
SON YORUM YAPTIĞI KONULAR
  KONU BAŞLIĞI YORUM
Işmar eyle ben geleyim Kadir kıymetin bileyim Ömür denen bu yokuşta İnsaf et de ben güleyim. Harika bir şiir,ilhamı ile bir dörtlük karalayıverdim. kabul olunması dleğiyle.
HAYÂLİN AYNASINDA GÖRECEKSE GERÇEĞİ, BU GERÇEĞİN ARDINDAN ZUHÛR ETSİN DİLEĞİ. Rabbim sevdiklerinizle mutlu ve huzurlu bir ömür versin, şiir gönülden taşmış bir zülâl olmuş,
Çok güzel anlatmışsınız şairim,Okunası,haz alınası ve ibret olası şiirinize aciazane bir dörtlük yazmaya çalıştım, Kutlarım güzel yüreğin güzel sesini. Şiir gülistan olmuş bülbüller gelsin güle Kem söz addetme sakın bal sunmuşum bu dile Dostla hasbihâl etmek sürur verir gönüle Uyaklar güzel amma,ayak kırık Kurbanım.
Şiir hayat bulacak ama biraz zaman istiyor, Mahsun kardeşim ışık var lâkin heceler bozuk tutmuyor,dili yoruyor,ahenk bozuluyor, onbeş hece ile on hece arasında sıkışmış, hece sayısını dikkate al, zamanla güzel şiirler yazacağından eminim, moralini bozmak istemem ama yol gösterilmesi gerek bu şiire.
Teşekkür ederim,Siz değerli hocalarım tarafından taltif edilmek ne mutlu, şiir yazmaya gayret ediyorum, şair olamasam bile bu güzel sitede olmaktan mutluluk duyuyorum.
İftara beş kala bir nefeste bitti, Komşuluk bu olmalı, Yüce peygamberimiz ; komşuluk hakkından bahsederken, Cebrail A.S.ın komşuluk hakkında bildirdiklerini dinledikten sonra Yüce Rabbim komşuyu komşuya mirasçı kılacak zannettim der. Komşuluk hakkı öyle bir haktır ki, maalesef son yıllarda bu güzel düstur unutuldu, yok edildi, Apartmanlarda karşı dairede oturanlar birbirlerine selam bile vermez bir hale getirildi. Güzel hasletlerimiz birer birer yok edildi. Hocam; bu güzel yazınızı okuyunca ilk aklıma gelen bu güzelliğin bir yerlerde yaşanmış oluşudur. Yüce Rabbim İyilikten ayırmasın bizleri. Kutluyorum,unutulmuş hasletlerimizi kaleme alış şeklini ve bizleri bilgilendiren nadide yazınızı.
Gurbette Ramazan özlemi daha bir başkadır,hele bu gurbet Avrupa olursa daha bir hüzün çöker çocukluk günlerindeki sisli dağlara,Ramazanınız mübarek olsun,hayırlara vesile olsun. Seferi eskiye özlem duyarken Eski lezzetleri bir bir sayarken Bizleri de götürüyor geriye Eskileri çağır gelsin beriye Ramazanlar ne hoş idi eskide Arasam da bulunmuyor yenide
Gönülden damlayanlar ummana dönmüş,neler neler çektirmiş aşıkana maşuku. kutlarım hocam acizane bir beyit de benden olsun güzel şiirinize. Âşiyanda umduğum hoş sohbetin yerine Vefâsız sevgilinin gönül efkârı kaldı
Baş eğenlerimiz yine de sağolsunlar ne diyelim. Duyguların mâzide kalmış katresi düşmüş sayfaya, Kutlarım hocam
Teşekkür ederim yorumunuz sevindirirken,şahamettin hocamı unuttuğumu hatırlattı,acizane bir dörtlük ilave ettim, beğenmenizi umarım.