ÜYE PROFİLİ
Süleyman Karanfil
Vip Üye
Cinsiyet : Bay
28.5.2016
HAKKINDA

Yapılan Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış...

Yorum Yaz

Yorum yazmak için üye girişi yapınız...
SON EKLEDİĞİ KONULAR
  KONU BAŞLIĞI KATEGORİ OKUNMA YORUM
Hece Şiiri 294 3
Hece Şiiri 380 3
Hece Şiiri 346 2
Genel 348 4
Hece Şiiri 321 4
Hece Şiiri 310 6
Hece Şiiri 412 3
Hece Şiiri 286 2
Hece Şiiri 276 2
Hece Şiiri 320 2
SON YORUM YAPTIĞI KONULAR
  KONU BAŞLIĞI YORUM
Teşekkür ederim Hocam, tavsiyeniz fevkalâde yerindeydi düzenledim güzel oldu. Hecede bu kadar zorlanmıyorum,
Celil bey çok haklısınız, İrem bağı ile Belkıs aynı dönemde değil, Saba Melikesinin güzelliği ile, Yeryüzünde Allaha şirk koşan bir kavmin AD kavminin Cennete nazire olarak yeryüzünde kurmuş oldukları ve İnsanları sapkınlığa sürükleyen HUD A.S. dinlemeyen İri cüsseli insanların nasıl helâk edildiği Kur'an-ı kerimde Yüce Rabbimiz bizlere bildirmiştir. Şiirde Yeryüzü Cennetinin güzelliği ile Belkısın güzelliği yanyan getirilmiştir.
Teşekkür ederim hocam,beni mahcup ettiniz, Acizane birşeyler karalamaya çalışıyorum.
Mavi sandıkta,hayallerimizi,özlemlerimizi biraz da hüsranlarımız bulduk açılan gıcırtılı kapağının altında. Şiir , gönüle hitabederken yürek sessizliğe çekildi. Belli ki kadim dostu acıları hatırladı. Kutlarım duygular yumağı olan gönül dizelerinizi.
Mehmet Aluç kardeşim nazire'ne hayranım, Beyitler dile gelmiş acizane seyranım. Dost elinden gül aldık misk-ü amber kokarken Pervaneler misali ateşiyle yakarken. Teşekkür ederim Mehmet kardeşim,Beni güzel şiirinizle sevindirdiniz,Rabbim de sizleri sevindirsin,Bu güzel yerde olmaktan her zaman mutluluk duyduk ve duymaya devam edeceğiz.
Teşekkür ederim hocam, Mevlüt emminin hiç çocuğu olmadı,eşi ölünce avrupada olan akrabası evinin olduğu yerin tapusunu sen ölünceye kadar bakarım diyerek aldı ve bir daha dönmedi, hastalanınca boş bir evin odasına yatırdılar,ilk zamanlar komşular biraz ilgilendi soğuk bir kış günü sobasız odada vefat edeli üç gün geçtiğinde farkedip bir kış günü defnettiler. Allahım rahmetini esirgemesin.
Temennilerin,en güzeli ile süslenmiş gönül sesiydi şiiriniz, Duygular dile geldiğinde gerçekler gülümsemeli,hoş bir sedâ olmalı zihnimizde.Şiirleriniz devam etmeli, heceler ayyuka çıkmalı.
Teşekkür ederim hocam yorumunuza,Teknolojinin hayatımıza girişi bir yerde kolaylık oldu. yalnız mektupların vermiş olduğu hazzı maalesef vermiyor,
Teşekkür ederim hocam,
Harika duyguların kelimelere dökülmüş haliydi güzel şiiriniz, kutluyorum şiiri ve şaireyi.