ÜYE PROFİLİ
Kadir Altun
Vip Üye
Cinsiyet : Bay
18.5.2016
HAKKINDA

Yapılan Yorumlar

22 Kasım 2016 Salı 03:28:39

Yunus gibiyim miskinim, Mevlana gibiyim biçareyim, Üftade gibiyim...Meflukiyim ben...Kendine yol arayan bir garip yolcuyum... İlk ve orta öğrenimimi Ulu Şehir Bursa'da tamamladım. Ardından Ankara'da askeri okulu (JAMYO) bitirmeye müteakip Jandarma Astsubay olarak göreve başladım. İlk görev yerim doğup büyüdüğüm Ulu Şehir Bursa oldu. Şu sıralar Şırnak Beytüşşebap'ta 1.Doğu Hizmetimi ifa ediyorum. Yaklaşık 6 yıldır hem kalemi hem de kendimi yoruyorum.Aynı zamanda bağlama çalıyorum ve yazdığım şiirlerden bazılarını besteliyorum.Ozanlık yolunda yürümeye gayret ediyorum.(Meflukiyim yüreğim sevgi dolu/Yürüdüğüm bu yok ozanlık yolu/Meskenimi sorarsan Anadolu/Kaçkarlardan esen yele sor beni) Allah nasip ederse bu sene Kamu Yönetimi Bölümünden mezun olmama müteakip Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünü okumaya başlayacağım. Bizler sefere çıkmakla mükellefiz...Zafer Allah'ın takdiri... Selam ve muhabbetle.

Yorum Yaz

Yorum yazmak için üye girişi yapınız...
SON EKLEDİĞİ KONULAR
  KONU BAŞLIĞI KATEGORİ OKUNMA YORUM
Hece Şiiri 70 5
Hece Şiiri 98 2
Hece Şiiri 189 7
Lirik Aşk 92 2
Hece Şiiri 154 2
Hece Şiiri 274 8
Hece Şiiri 243 4
Hece Şiiri 413 6
Deneme 238 5
Hece Şiiri 214 3
SON YORUM YAPTIĞI KONULAR
  KONU BAŞLIĞI YORUM
Sağ olun kıymetli Ceylan Hanım teşekkür ederim.
Sağ olun kıymetli Yusuf Bey, teşekkür ederim.
Sağ olun var olun aziz ağabeyim garibin gönlünü hoş ettiniz.
Ve aleykümselam aziz ağabeyim. Allah razı olsun sağ olun, var olun. Siz de Allah'a emanet olun.
Sağ olun, var olun. Sizin gibi kıymetli büyüklerimizin takdirini kazanmak,övgülerini almak çok ama çok güzel bir duygu. Çok teşekkür ederim.
Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim kıymetli Nurcan Hanım Ablacığım. Öğütleriniz yolumuza ışık tutuyor. Tavsiyeleriniz benim için çok değerli. Aynalı bölümü mânâyı zedelemeden daha güzel söylemek için uğraşacağım. Sağ olun, var olun.
Gönlünüzü sağlık kaleminize bereket aziz ağabeyim. Okuyanın Çıldırlı olası geliyor var olun 😊
Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim kıymetli Nurcan Hanım Ablacığım. Yarin gözleri dolduğu vakit dolu bir silahtan daha korkutucu bir hal vaki oldu bende. Şiiri yaşadığım o korku ile bir çırpıda yazıvermiştim. Tavsiyelerinizi dikkate alıp üzerinde düşüneceğim. Selam ve muhabbetle..
Sağ olun, var olun aziz ağabeyim, çok teşekkür ederim.
Bilmediğini bilenin "bilmediğini bilme, öğrenme" ihtimali vardır, ancak bilmediğini bilmeyenin yoktur. İnşallah her vakitte ilme talib olanlardan oluruz. Çok teşekkür ederim değerli ablacığım, sizin gibi aziz insanlardan daha çok şeyler öğreneceğiz inşallah..