ÜYE PROFİLİ
Kadir Altun
Normal Üye
Cinsiyet : Bay
18.5.2016
HAKKINDA

Yapılan Yorumlar

11 Kasım 2016 Salı 03:28:39

Yunus gibiyim miskinim, Mevlana gibiyim biçareyim, Üftade gibiyim...Meflukiyim ben...Kendine yol arayan bir garip yolcuyum... İlk ve orta öğrenimimi Ulu Şehir Bursa'da tamamladım. Ardından Ankara'da askeri okulu (JAMYO) bitirmeye müteakip Jandarma Astsubay olarak göreve başladım. İlk görev yerim doğup büyüdüğüm Ulu Şehir Bursa oldu. Şu sıralar Şırnak Beytüşşebap'ta 1.Doğu Hizmetimi ifa ediyorum. Yaklaşık 6 yıldır hem kalemi hem de kendimi yoruyorum.Aynı zamanda bağlama çalıyorum ve yazdığım şiirlerden bazılarını besteliyorum.Ozanlık yolunda yürümeye gayret ediyorum.(Meflukiyim yüreğim sevgi dolu/Yürüdüğüm bu yok ozanlık yolu/Meskenimi sorarsan Anadolu/Kaçkarlardan esen yele sor beni) Allah nasip ederse bu sene Kamu Yönetimi Bölümünden mezun olmama müteakip Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünü okumaya başlayacağım. Bizler sefere çıkmakla mükellefiz...Zafer Allah'ın takdiri... Selam ve muhabbetle.

Yorum Yaz

Yorum yazmak için üye girişi yapınız...
SON EKLEDİĞİ KONULAR
  KONU BAŞLIĞI KATEGORİ OKUNMA YORUM
Hece Şiiri 5 0
Hece Şiiri 24 0
Hece Şiiri 96 6
Hece Şiiri 50 2
Hece Şiiri 55 0
Deneme 72 2
Hece Şiiri 65 4
Hece Şiiri 48 0
Hece Şiiri 59 4
Hece Şiiri 69 3
SON YORUM YAPTIĞI KONULAR
  KONU BAŞLIĞI YORUM
Gününüz hayra kalsın değerli ağabeyim. Size bir mesaj gönderdim ancak sanırım bildirim gelmediğinden henüz görmemişsiniz. Vaktiniz olursa mesaj kutunuza bakarsanız çok sevinirim. Selam ve muhabbetle.
Çok teşekkür ederim Aytül Hanım Ablacığım, bizden de size dua ve selam olsun.
Çok teşekkür ederim kıymetli büyüğüm Maksut, Her Seferi'n bir Maksudu, her Maksut'un bir Seferi var idi, sayenizde bir Maksut'un Seferi hasıl oldu payımıza düşeni aldık. Sağ olun var olun.
Arkadaşınızın yaklaşımı da çok güzelmiş gerçekten.Sanırım bu muhayyile gücüyle alakalı yani Kerem'i çöllerde görmek de bir istidaddır bence. Son dörtlükte sizin de dediğiniz gibi sırasıyla ilk mısrada Mecnun'u, ikinci mısrada Ferhat'ı üçüncü mısrada Kerem'i tarif ettik nazicazane.Gören ve idrak eden gönlünüze sağlık kıymetli Nurcan Hanım/ablacığım.
Gönlümüzü mest eden değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim.
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim kıymetli Sevim Hanım. Bir garibi mutlu ettiniz, sağ olun var olun.
Bu güzel şiirinizle Bizim Yunus'u anmamıza vesile oldunuz, gönlünüze sağlık.İlhamınız daim olsun.
Gönlünüze sağlık aziz ağabeyim sayenizde hemi güzel bir şiir okuduk hemi de büyük üstadları yad etmiş olduk.Vefanız takdire şayan.İlhamınız daim olsun.
Gönlünüze sağlık değerli ağabeyim.Çatışmalara dur diyen, herkesi kucaklayan güzel bir şiir yazmışsınız.İlhamınız daim olsun.
Gönlünüze sağlık sevgili büyüklerim, kıymetli insanlar.Özelikle son dörtlükleriniz can evinden vurmuş elhamdülillah.İlhamınız daim olsun.