ÜYE PROFİLİ
Kadir Altun
Normal Üye
Cinsiyet : Bay
18.5.2016
HAKKINDA

Yapılan Yorumlar

11 Kasım 2016 Salı 03:28:39

Yunus gibiyim miskinim, Mevlana gibiyim biçareyim, Üftade gibiyim...Meflukiyim ben...Kendine yol arayan bir garip yolcuyum... İlk ve orta öğrenimimi Ulu Şehir Bursa'da tamamladım. Ardından Ankara'da askeri okulu (JAMYO) bitirmeye müteakip Jandarma Astsubay olarak göreve başladım. İlk görev yerim doğup büyüdüğüm Ulu Şehir Bursa oldu. Şu sıralar Şırnak Beytüşşebap'ta 1.Doğu Hizmetimi ifa ediyorum. Yaklaşık 6 yıldır hem kalemi hem de kendimi yoruyorum.Aynı zamanda bağlama çalıyorum ve yazdığım şiirlerden bazılarını besteliyorum.Ozanlık yolunda yürümeye gayret ediyorum.(Meflukiyim yüreğim sevgi dolu/Yürüdüğüm bu yok ozanlık yolu/Meskenimi sorarsan Anadolu/Kaçkarlardan esen yele sor beni) Allah nasip ederse bu sene Kamu Yönetimi Bölümünden mezun olmama müteakip Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünü okumaya başlayacağım. Bizler sefere çıkmakla mükellefiz...Zafer Allah'ın takdiri... Selam ve muhabbetle.

Yorum Yaz

Yorum yazmak için üye girişi yapınız...
SON EKLEDİĞİ KONULAR
  KONU BAŞLIĞI KATEGORİ OKUNMA YORUM
Hece Şiiri 9 0
Hece Şiiri 77 1
Hece Şiiri 116 5
Hece Şiiri 65 2
Hece Şiiri 100 4
Deneme 144 8
Hece Şiiri 112 5
Hece Şiiri 117 5
Hece Şiiri 80 2
Hece Şiiri 83 2
SON YORUM YAPTIĞI KONULAR
  KONU BAŞLIĞI YORUM
Çok güzel bir noktaya dikkat çekmişsiniz Ceren Hanım tebrik ederim... Kapitalizm öyle bir oynuyor ki algılarımızla...Misal sigara satımını zararlı olduğu halde serbest bırakıp çok büyük kar elde ediyor, uyuşturucuyu ise yasak ederek çok büyük kar elde ediyor.Elif Şafak, Ahmet Ümit gibi yazarlar vasıtasıyla Aşk'ı, Mevlana'yı, Şems'i pazara düşürüyor, pazarın istediği şekilde dile getiriyor...Yetmiyor aynı anda 3 büyük kanalda aynı anda 3 askeri dizi başlatıyor oradan da hem kar hem rant elde ediyor...
Sizden de Allah razı olsun kıymetli Aytül Ablacığım sağ olun var olun.
Yine canevimizden vurdunuz Nurcan Hanım Ablacığım. Gönlünüze sağlık, hemi okuduk hemi kuvvetli betimleme gücünüz sayesinde yaşamış olduk.. Var olun.
Şiirimi günün şiiri seçen değerli üstadlarımıza şükranlarımı sunar, şiirimi okuyan ve okuyacak olan aziz şairlerimiz ve yazarlarımızdan; ölmeden ebedi aleme göçen aziz şehitlerimiz için birer fatiha okumalarını, yaşayan kahramanlarımız için de duada bulunmalarını arzularım. Selam ve muhabbetle..
Bir düşünürün kitabında; hakikate ancak maruz kalınabileceğini, maruz kalabilmek için kendini bilerek, ıstırap duyarak yürümek gerektiğini, herkesin hakikatinin kendinde olduğunu okumuştum. Bu düşünceler beni etkiledi ve bu şiiri kaleme aldım. Kıymetli yorumunuz için çok teşekkür ederim değerli Nurcan Ablacığım. Sağ olun var olun.
Sağ olun, var olun kıymetli Nurcan Ablacığım.
Şiiri paylaştıktan hemen sonra göreve çıkmıştım, gittiğimiz yerde telefon çekmiyordu. Şimdi görevden döndük. Görevin kazasız belasız sona ermesinin verdiği sevinç ve yorgunlukla sayfaya girdim,kıymetli nazirenizi ve yorumunuzu okudum inanın çok mutlu oldum. Yorumunuzu okuyanlar bizi önde sizi arkada sanacaklar ben hemen bir düzeltme yapayım siz daireyi tamamlayıp bize tur bindirdiğinizden surette arkamızda gibi görünüyorsunuz da sirette çok çok önümüzdesiniz değerli ablacığım :)
Çok teşekkür ederim kıymetli Nurcan Hanım Ablacığım sağ olun var olun.
"Saklanmış yaşıyorken kendi iç diyarımda Arıyorum kalmamış yarim de ağyarım da" Burnumuza ıstırabın, yürek yanığının kokusunu getiren beyitler... Yanan gönlünüze sağlık kıymetli Nurcan Hanım.
Ne güzel söylediniz kıymetli Nurcan Hanım Ablacığım sağ olun var olun.