ÜYE PROFİLİ
Kadir Altun
Normal Üye
Cinsiyet : Bay
18.5.2016
HAKKINDA

Yapılan Yorumlar

11 Kasım 2016 Salı 03:28:39

Yunus gibiyim miskinim, Mevlana gibiyim biçareyim, Üftade gibiyim...Meflukiyim ben...Kendine yol arayan bir garip yolcuyum... İlk ve orta öğrenimimi Ulu Şehir Bursa'da tamamladım. Ardından Ankara'da askeri okulu (JAMYO) bitirmeye müteakip Jandarma Astsubay olarak göreve başladım. İlk görev yerim doğup büyüdüğüm Ulu Şehir Bursa oldu. Şu sıralar Şırnak Beytüşşebap'ta 1.Doğu Hizmetimi ifa ediyorum. Yaklaşık 6 yıldır hem kalemi hem de kendimi yoruyorum.Aynı zamanda bağlama çalıyorum ve yazdığım şiirlerden bazılarını besteliyorum.Ozanlık yolunda yürümeye gayret ediyorum.(Meflukiyim yüreğim sevgi dolu/Yürüdüğüm bu yok ozanlık yolu/Meskenimi sorarsan Anadolu/Kaçkarlardan esen yele sor beni) Allah nasip ederse bu sene Kamu Yönetimi Bölümünden mezun olmama müteakip Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünü okumaya başlayacağım. Bizler sefere çıkmakla mükellefiz...Zafer Allah'ın takdiri... Selam ve muhabbetle.

Yorum Yaz

Yorum yazmak için üye girişi yapınız...
SON EKLEDİĞİ KONULAR
  KONU BAŞLIĞI KATEGORİ OKUNMA YORUM
Hece Şiiri 38 2
Hece Şiiri 37 0
Deneme 49 2
Hece Şiiri 46 4
Hece Şiiri 29 0
Hece Şiiri 40 4
Hece Şiiri 52 3
Hece Şiiri 39 2
Mektup 148 5
Hece Şiiri 40 0
SON YORUM YAPTIĞI KONULAR
  KONU BAŞLIĞI YORUM
Gönlümüzü mest eden değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim.
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim kıymetli Sevim Hanım. Bir garibi mutlu ettiniz, sağ olun var olun.
Bu güzel şiirinizle Bizim Yunus'u anmamıza vesile oldunuz, gönlünüze sağlık.İlhamınız daim olsun.
Gönlünüze sağlık aziz ağabeyim sayenizde hemi güzel bir şiir okuduk hemi de büyük üstadları yad etmiş olduk.Vefanız takdire şayan.İlhamınız daim olsun.
Gönlünüze sağlık değerli ağabeyim.Çatışmalara dur diyen, herkesi kucaklayan güzel bir şiir yazmışsınız.İlhamınız daim olsun.
Gönlünüze sağlık sevgili büyüklerim, kıymetli insanlar.Özelikle son dörtlükleriniz can evinden vurmuş elhamdülillah.İlhamınız daim olsun.
Sağ olun var olun değerli ağabeyim. Güzel yorumunuz için teşekkür ederim.
Şair gönlünüze bin bereket değerli Nurcan Hanım/ablacığım. Allah kıymetli babanızın mekanını cennet eylesin. Ne mutlu ki sizin gibi yüce gönüllü bir kızı var. Sağ olun var olun.
Mekanı cennet olsun.Vefalı gönlünüze sağlık.
Ne mutlu bize ki gönüller birdir. Ilhamımız Bizim Yunus'un yazdığınız beyitidir. Gören gönlünüze bereket değerli Nurcan Hanım/ablacığım. İnşallah erik dalına çıkıp üzüm yiyip, bahçe sahibinden cevizlerimi niye yedin diye azar işitebilecek denli benimseriz Bizim Yunus'u...