ÜYE PROFİLİ
Kadir Altun
Vip Üye
Cinsiyet : Bay
18.5.2016
HAKKINDA

Yapılan Yorumlar

22 Kasım 2016 Salı 03:28:39

Yunus gibiyim miskinim, Mevlana gibiyim biçareyim, Üftade gibiyim...Meflukiyim ben...Kendine yol arayan bir garip yolcuyum... İlk ve orta öğrenimimi Ulu Şehir Bursa'da tamamladım. Ardından Ankara'da askeri okulu (JAMYO) bitirmeye müteakip Jandarma Astsubay olarak göreve başladım. İlk görev yerim doğup büyüdüğüm Ulu Şehir Bursa oldu. Şu sıralar Şırnak Beytüşşebap'ta 1.Doğu Hizmetimi ifa ediyorum. Yaklaşık 6 yıldır hem kalemi hem de kendimi yoruyorum.Aynı zamanda bağlama çalıyorum ve yazdığım şiirlerden bazılarını besteliyorum.Ozanlık yolunda yürümeye gayret ediyorum.(Meflukiyim yüreğim sevgi dolu/Yürüdüğüm bu yok ozanlık yolu/Meskenimi sorarsan Anadolu/Kaçkarlardan esen yele sor beni) Allah nasip ederse bu sene Kamu Yönetimi Bölümünden mezun olmama müteakip Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünü okumaya başlayacağım. Bizler sefere çıkmakla mükellefiz...Zafer Allah'ın takdiri... Selam ve muhabbetle.

Yorum Yaz

Yorum yazmak için üye girişi yapınız...
SON EKLEDİĞİ KONULAR
  KONU BAŞLIĞI KATEGORİ OKUNMA YORUM
Hece Şiiri 166 8
Hece Şiiri 174 6
Hece Şiiri 264 6
Deneme 188 5
Hece Şiiri 143 3
Genel 128 4
Genel 110 0
Hece Şiiri 369 9
Hece Şiiri 178 4
Hece Şiiri 317 1
SON YORUM YAPTIĞI KONULAR
  KONU BAŞLIĞI YORUM
Sağ olun, var olun aziz ağabeyim, çok teşekkür ederim.
Bilmediğini bilenin "bilmediğini bilme, öğrenme" ihtimali vardır, ancak bilmediğini bilmeyenin yoktur. İnşallah her vakitte ilme talib olanlardan oluruz. Çok teşekkür ederim değerli ablacığım, sizin gibi aziz insanlardan daha çok şeyler öğreneceğiz inşallah..
Sağ olun kıymetli Merve Hanım çok teşekkür ederim.
Sağ olun, var olun... Olanlar oldum demezmiş, size bakıp sizlere imrenenler, sizi de aşk ehlinden görenler var kıymetli Nurcan Hanım Ablacığım. :)
Çok teşekkür ederim değerli İsmail Bey, tevafuk olmuş ne güzel :)
Sağ olun, var olun kıymetli Nurcan Hanım Ablacığım, değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim. Aynı aşka sahip olmayan aşıktaki aşkı göremez, gören gönlünüze sağlık.
Sağ olun kıymetli Kılıçarslan Bey çok teşekkür ederim.
Allah'ın izniyle kıyamete kadar da bu aziz vatanın aziz bir parçası olarak kalacaktır. Allah cümlemizden razı olsun aziz ağabeyim sağ olun, var olun.
Allah razı olsun kıymetli ablacığım. Bizim Yunus'un deyişiyle; "bilmeyen ne bilsin bizi / bilenlere selam olsun" sağ olun, var olun. Selam olsun.
Amin, Allah razı olsun değerli A.Kadir Bey sağ olun.