ÜYE PROFİLİ
Kadir Altun
Vip Üye
Cinsiyet : Bay
18.5.2016
HAKKINDA

Yapılan Yorumlar

22 Kasım 2016 Salı 03:28:39

Yunus gibiyim miskinim, Mevlana gibiyim biçareyim, Üftade gibiyim...Meflukiyim ben...Kendine yol arayan bir garip yolcuyum... İlk ve orta öğrenimimi Ulu Şehir Bursa'da tamamladım. Ardından Ankara'da askeri okulu (JAMYO) bitirmeye müteakip Jandarma Astsubay olarak göreve başladım. İlk görev yerim doğup büyüdüğüm Ulu Şehir Bursa oldu. Şu sıralar Şırnak Beytüşşebap'ta 1.Doğu Hizmetimi ifa ediyorum. Yaklaşık 6 yıldır hem kalemi hem de kendimi yoruyorum.Aynı zamanda bağlama çalıyorum ve yazdığım şiirlerden bazılarını besteliyorum.Ozanlık yolunda yürümeye gayret ediyorum.(Meflukiyim yüreğim sevgi dolu/Yürüdüğüm bu yok ozanlık yolu/Meskenimi sorarsan Anadolu/Kaçkarlardan esen yele sor beni) Allah nasip ederse bu sene Kamu Yönetimi Bölümünden mezun olmama müteakip Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünü okumaya başlayacağım. Bizler sefere çıkmakla mükellefiz...Zafer Allah'ın takdiri... Selam ve muhabbetle.

Yorum Yaz

Yorum yazmak için üye girişi yapınız...
SON EKLEDİĞİ KONULAR
  KONU BAŞLIĞI KATEGORİ OKUNMA YORUM
Hece Şiiri 103 2
Hece Şiiri 101 5
Hece Şiiri 131 2
Hece Şiiri 232 7
Lirik Aşk 133 2
Hece Şiiri 186 2
Hece Şiiri 325 6
Hece Şiiri 277 4
Hece Şiiri 470 6
Deneme 276 5
SON YORUM YAPTIĞI KONULAR
  KONU BAŞLIĞI YORUM
Keşke sizin gibi kıymetli büyüklerimizin, üstadlarımızın sözlerine muhatap olmanın güzelliğini tarif edebilsem. Çok teşekkür ederim, sağ olun var olun değerli ablacığım. Selam olsun. Bilmeyen ne bilsin bizi / Bilenlere selam olsun diyen Bizim Yunus'un diliyle... Gönlüyle...
Sağ olun kıymetli Ceylan Hanım teşekkür ederim.
Sağ olun kıymetli Yusuf Bey, teşekkür ederim.
Sağ olun var olun aziz ağabeyim garibin gönlünü hoş ettiniz.
Ve aleykümselam aziz ağabeyim. Allah razı olsun sağ olun, var olun. Siz de Allah'a emanet olun.
Sağ olun, var olun. Sizin gibi kıymetli büyüklerimizin takdirini kazanmak,övgülerini almak çok ama çok güzel bir duygu. Çok teşekkür ederim.
Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim kıymetli Nurcan Hanım Ablacığım. Öğütleriniz yolumuza ışık tutuyor. Tavsiyeleriniz benim için çok değerli. Aynalı bölümü mânâyı zedelemeden daha güzel söylemek için uğraşacağım. Sağ olun, var olun.
Gönlünüzü sağlık kaleminize bereket aziz ağabeyim. Okuyanın Çıldırlı olası geliyor var olun 😊
Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim kıymetli Nurcan Hanım Ablacığım. Yarin gözleri dolduğu vakit dolu bir silahtan daha korkutucu bir hal vaki oldu bende. Şiiri yaşadığım o korku ile bir çırpıda yazıvermiştim. Tavsiyelerinizi dikkate alıp üzerinde düşüneceğim. Selam ve muhabbetle..
Sağ olun, var olun aziz ağabeyim, çok teşekkür ederim.