ÜYE PROFİLİ
Kadir Altun
Normal Üye
Cinsiyet : Bay
18.5.2016
HAKKINDA

Yapılan Yorumlar

11 Kasım 2016 Salı 03:28:39

Yunus gibiyim miskinim, Mevlana gibiyim biçareyim, Üftade gibiyim...Meflukiyim ben...Kendine yol arayan bir garip yolcuyum... İlk ve orta öğrenimimi Ulu Şehir Bursa'da tamamladım. Ardından Ankara'da askeri okulu (JAMYO) bitirmeye müteakip Jandarma Astsubay olarak göreve başladım. İlk görev yerim doğup büyüdüğüm Ulu Şehir Bursa oldu. Şu sıralar Şırnak Beytüşşebap'ta 1.Doğu Hizmetimi ifa ediyorum. Yaklaşık 6 yıldır hem kalemi hem de kendimi yoruyorum.Aynı zamanda bağlama çalıyorum ve yazdığım şiirlerden bazılarını besteliyorum.Ozanlık yolunda yürümeye gayret ediyorum.(Meflukiyim yüreğim sevgi dolu/Yürüdüğüm bu yok ozanlık yolu/Meskenimi sorarsan Anadolu/Kaçkarlardan esen yele sor beni) Allah nasip ederse bu sene Kamu Yönetimi Bölümünden mezun olmama müteakip Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünü okumaya başlayacağım. Bizler sefere çıkmakla mükellefiz...Zafer Allah'ın takdiri... Selam ve muhabbetle.

Yorum Yaz

Yorum yazmak için üye girişi yapınız...
SON EKLEDİĞİ KONULAR
  KONU BAŞLIĞI KATEGORİ OKUNMA YORUM
Hece Şiiri 144 6
Deneme 116 5
Hece Şiiri 80 3
Genel 72 4
Genel 72 0
Hece Şiiri 86 0
Hece Şiiri 298 9
Hece Şiiri 142 4
Hece Şiiri 245 1
Hece Şiiri 211 5
SON YORUM YAPTIĞI KONULAR
  KONU BAŞLIĞI YORUM
Allah'ın izniyle kıyamete kadar da bu aziz vatanın aziz bir parçası olarak kalacaktır. Allah cümlemizden razı olsun aziz ağabeyim sağ olun, var olun.
Allah razı olsun kıymetli ablacığım. Bizim Yunus'un deyişiyle; "bilmeyen ne bilsin bizi / bilenlere selam olsun" sağ olun, var olun. Selam olsun.
Amin, Allah razı olsun değerli A.Kadir Bey sağ olun.
Allah razı olsun değerli ağabeyim, sağ olun var olun.
Allah razı olsun değerli ağabeyim, sağ olun var olun.
Bizden de selam olsun kıymetli ablacığım. Ne vakit kapısın' çalsam o yarin" desek nasıl olur ki acep?
Bil(e)miyorum kıymetli ablacığım, gerçekten bil(e)miyorum... Sözleriniz bir dua hükmünde olur inşallah... Sağ olun, var olun..
Sağ olun, var olun değerli ablacığım. Şiir dünyamın da çölden pek farkı yok.. Bilinmeyen bir çölde fırtına çıkınca kum tepeleri yee değiştirir, yönü doğrultmak neredeyse imkansız olur imiş... Çoğu zaman kayboluyorum şiirin içinde... Arada doğru yerlere uğruyorum sanırım ki sizin gibi ehillerin takdirini almak gönlümüzü hoş ediyor..
Sağ olun, var olun kıymetli ağabeyim... Biz sefere çıkmakla mükellefiz, zafer Allah'ın takdiri...
Olanlar oldum demezmiş değerli ablacığım... Allah razı olsun, siz de Allah'a emanet olun..