ÜYE PROFİLİ
Kadir Altun
Normal Üye
Cinsiyet : Bay
18.5.2016
HAKKINDA

Yapılan Yorumlar

11 Kasım 2016 Salı 03:28:39

Yunus gibiyim miskinim, Mevlana gibiyim biçareyim, Üftade gibiyim...Meflukiyim ben...Kendine yol arayan bir garip yolcuyum... İlk ve orta öğrenimimi Ulu Şehir Bursa'da tamamladım. Ardından Ankara'da askeri okulu (JAMYO) bitirmeye müteakip Jandarma Astsubay olarak göreve başladım. İlk görev yerim doğup büyüdüğüm Ulu Şehir Bursa oldu. Şu sıralar Şırnak Beytüşşebap'ta 1.Doğu Hizmetimi ifa ediyorum. Yaklaşık 6 yıldır hem kalemi hem de kendimi yoruyorum.Aynı zamanda bağlama çalıyorum ve yazdığım şiirlerden bazılarını besteliyorum.Ozanlık yolunda yürümeye gayret ediyorum.(Meflukiyim yüreğim sevgi dolu/Yürüdüğüm bu yok ozanlık yolu/Meskenimi sorarsan Anadolu/Kaçkarlardan esen yele sor beni) Allah nasip ederse bu sene Kamu Yönetimi Bölümünden mezun olmama müteakip Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünü okumaya başlayacağım. Bizler sefere çıkmakla mükellefiz...Zafer Allah'ın takdiri... Selam ve muhabbetle.

Yorum Yaz

Yorum yazmak için üye girişi yapınız...
SON EKLEDİĞİ KONULAR
  KONU BAŞLIĞI KATEGORİ OKUNMA YORUM
Hece Şiiri 191 9
Hece Şiiri 86 4
Hece Şiiri 145 1
Hece Şiiri 153 5
Hece Şiiri 102 2
Hece Şiiri 146 4
Deneme 185 8
Hece Şiiri 145 5
Hece Şiiri 154 5
Hece Şiiri 109 2
SON YORUM YAPTIĞI KONULAR
  KONU BAŞLIĞI YORUM
Bizim de derdimiz odur aziz ağabeyim Allah'ın izniyle terör denen illet yerini güzelliklere bırakacaktır. Siz de sağ olun var olun kıymetli ağabeyim.
Allah razı olsun kıymetli Aytül Hanım Ablacığım. Elbette öğrencileriniz vardır fiziki olarak birlikte mücadele ettiğimiz. Bizler sizin gibi kıymetli insanlarla da birlikteyiz mana aleminde aynı derdin müptelası aynı davanın neferleriyiz. Sağ olun, var olun.
Şiirimi haftanın şiiri olarak belirleyen kıymetli insanlara teşekkürlerimi iletir, can ı gönülden selam ederim.
Allah razı olsun, sağ olun var olun kıymetli ablacığım.
Allah razı olsun kıymetli ablacığım. Derdimizle hemhal olan kıymetli insanların varlığından haberdar olmak bizi ziyadesiyle memnun ediyor.
Amin Allah razı olsun kıymetli ablacığım.
Gününüz hayra kalsın kıymetli ablacığım. Görev yaptığım yerin sorumluluk alanında bulunan bir Kato Dağı var terörün kol gezdiği, yirmi küsur yıldır girilmemiş bir in. Yaklaşık 70 gün önce başlayan ve hala devam eden, bulduğumuz silah ve malzemeler dolayısıyla Cumhuriyet tarihinin en büyük operasyonu olma özelliği kazanan Kato operasyonu nedeniyle çok yoğun bir çalışma süreci oluştu. 16-17 gün arazi 4-5 gün istirahat gibi bir yoğunluk var. Bu sebepten ötürü hem şiir yazmakla ilgili hem de interneti kullanmakla ilgili sıkıntılar yaşıyorum. Güzel yorumunuz için teşekkür eder, tekrar bayramınızı kutlar ellerinizden öperim.
Çok güzel bir noktaya dikkat çekmişsiniz Ceren Hanım tebrik ederim... Kapitalizm öyle bir oynuyor ki algılarımızla...Misal sigara satımını zararlı olduğu halde serbest bırakıp çok büyük kar elde ediyor, uyuşturucuyu ise yasak ederek çok büyük kar elde ediyor.Elif Şafak, Ahmet Ümit gibi yazarlar vasıtasıyla Aşk'ı, Mevlana'yı, Şems'i pazara düşürüyor, pazarın istediği şekilde dile getiriyor...Yetmiyor aynı anda 3 büyük kanalda aynı anda 3 askeri dizi başlatıyor oradan da hem kar hem rant elde ediyor...
Sizden de Allah razı olsun kıymetli Aytül Ablacığım sağ olun var olun.
Yine canevimizden vurdunuz Nurcan Hanım Ablacığım. Gönlünüze sağlık, hemi okuduk hemi kuvvetli betimleme gücünüz sayesinde yaşamış olduk.. Var olun.