ÜYE PROFİLİ
Musa Serin
Vip Üye
Cinsiyet : Bay
12.5.2016
HAKKINDA

Yapılan Yorumlar

19 Aralık 2016 Pazartesi 21:30:21

03.01.1956 Adana Karaisalı Döşekevi Köyü doğumluyum. 10 kardeşin en büyüğüyüm. İlkokulu köyümde(Döşekevi Köyü İlkokulunda) okudum. Orta okulu Adana Tepebağ Ortaokulunda, liseyi Adana Karşıyaka Lisesi( Cumhuriyet Lisesi diye de bilinir. Asıl namı ise "Abdal Koleji"diye de bilinir)nde okudum. Kırşehir Eğitim Enstitüsünü(iki yıllık) 1977 yılında bitirdim. Ordu Mesudiye Doğançam Köyü İlkokulu, Kayseri Devli Dereşimli Köyü İlkokulu, Hatay Dörtyol Çaylı Köyü Barbaros İlkokulu, Ankara Kızılcahamam Yıldırım Yağlıca Köyü İlkokulu, Ankara Mamak Nedim inal İlkokulu, Erzurum Merkez Rüştüpaşa İlkokulu, Adana Osmaniye Cevdetiye Kasabası İlkokulu, Osmaniye Mehmet Akif İlkokulu ve Osmaniye Merkez 75. İlkokullarında sınıf öğretmeni olarak görev yaptım. 2005 yılında emekli oldum. Osmaniye'de Türk Ocağı Osmaniye Şubesi yönetim kurulu ve Türk Kızılayı Osmaniye Şubesi Yönetim Kurulu üyesi olarak sosyal faaliyetlerde bulunmaktayım. En büyük zevkim kitap okumaktır.

Yorum Yaz

Yorum yazmak için üye girişi yapınız...
SON EKLEDİĞİ KONULAR
  KONU BAŞLIĞI KATEGORİ OKUNMA YORUM
Hece Şiiri 50 4
Hece Şiiri 83 4
Hece Şiiri 60 4
Hece Şiiri 63 2
Deneme 75 4
Hece Şiiri 150 4
Hece Şiiri 167 0
Hece Şiiri 282 4
Hece Şiiri 252 2
Hece Şiiri 216 1
SON YORUM YAPTIĞI KONULAR
  KONU BAŞLIĞI YORUM
Teşekkürler
Teşekkürler
Yürek, kalem, tarih ve mazi sevgisi daha nasıl anlatılabilir ki? Kaleminiz, yüreğinizdert görmesin.Zihniniz açık, kaleminiz keskin ve güzel ola.
İnsanın "Sen benim aklımdan hiç çıkmıyorsun" diyebileceği birisinin olması ve ona böyle güzel şiirlerin yazılması ne güzel.Tebrikler Mahir Bey.
Usta çekici vurmasını bilirse taşlarda güzel nakışlar ortaya çıkar. Şair kelimeleri nerede nasıl kullanılacağını bilirse böyle güzel şiirler ortaya çıkar. Tebrikler Nihat Bey.
Teşekkürler Ayşe Sönmez Hanımefendi
Teşekkürler Leyla Hanımefendi
Teşekkürler Osman Bey
Teşekkürler Ahmet Bey
Teşekkürler