ÜYE PROFİLİ
Musa Serin
Normal Üye
Cinsiyet : Bay
12.5.2016
HAKKINDA

Yapılan Yorumlar

12 Aralık 2016 Pazartesi 21:30:21

03.01.1956 Adana Karaisalı Döşekevi Köyü doğumluyum. 10 kardeşin en büyüğüyüm. İlkokulu köyümde(Döşekevi Köyü İlkokulunda) okudum. Orta okulu Adana Tepebağ Ortaokulunda, liseyi Adana Karşıyaka Lisesi( Cumhuriyet Lisesi diye de bilinir. Asıl namı ise "Abdal Koleji"diye de bilinir)nde okudum. Kırşehir Eğitim Enstitüsünü(iki yıllık) 1977 yılında bitirdim. Ordu Mesudiye Doğançam Köyü İlkokulu, Kayseri Devli Dereşimli Köyü İlkokulu, Hatay Dörtyol Çaylı Köyü Barbaros İlkokulu, Ankara Kızılcahamam Yıldırım Yağlıca Köyü İlkokulu, Ankara Mamak Nedim inal İlkokulu, Erzurum Merkez Rüştüpaşa İlkokulu, Adana Osmaniye Cevdetiye Kasabası İlkokulu, Osmaniye Mehmet Akif İlkokulu ve Osmaniye Merkez 75. İlkokullarında sınıf öğretmeni olarak görev yaptım. 2005 yılında emekli oldum. Osmaniye'de Türk Ocağı Osmaniye Şubesi yönetim kurulu ve Türk Kızılayı Osmaniye Şubesi Yönetim Kurulu üyesi olarak sosyal faaliyetlerde bulunmaktayım. En büyük zevkim kitap okumaktır.

Yorum Yaz

Yorum yazmak için üye girişi yapınız...
SON EKLEDİĞİ KONULAR
  KONU BAŞLIĞI KATEGORİ OKUNMA YORUM
Kitap Özetleri ve Eleştirileri 35 0
Hece Şiiri 84 1
Makale 95 6
Hece Şiiri 32 0
Makale 65 0
Makale 63 2
Makale 139 4
Hece Şiiri 59 0
Hece Şiiri 51 0
Hece Şiiri 73 0
SON YORUM YAPTIĞI KONULAR
  KONU BAŞLIĞI YORUM
Teşekkürler Şahin Bey.
Teşşekkürler Mehmet Bey
Ahhh.... Nurcan Hanımefendi ah! Ne desem, ne söylesem bilemiyorum. Çocukluğumda rahmetli dedem İstiklal Harbi'yle ilgili o kadar güzel şeyler anlatırdı ki ama not almak aklımızın köşesinden geçmedi. Şimdi hatırlayabildiklerimi yazmaya çalışıyorum ama :"devede kulak" dedikleri şey hatırladıklarım. Ama bizden sonraki nesilleri uyarmak, okumalarını, not almaların sağlamak için çaba sarf ediyorum. Allah yolumuzu, yolunuzu açık eylesin. Rabbım güzellikler versin.
Amin diyerek teşekkürler diyorum Şahin bey
Teşekkürler Şahin bey
Rabbim cümlemizden razı olsun. Teşekkürler Mehmet bey
Teşekkürler ve tebrikler. Kaleminize, gözünüze, gönlünüze sağlık.
"Gönül balık olur vurur karaya" "Diller sukut eder, gözler konuşur." Güzel insan ne güzel ifadeler bunlar. Kalemine, yüreğine sağlık.
Teşekkürler Kadir Bey... "Evetçiler" de, "Hayırcılar" da bu vatanın evladı olduklarını idrak etmeli, çalışmalarını ona göre yapmalı diyorum.
"Yücelik, tacında değil kalptedir Ancak Tek varlığa tek taleptedir. Gül yüzünün sırrı gonca leptedir. Elmas, yakut, lal mi, belki de pulsun.....Seferi" İnşaallah "YÜCELİK TACI"nı giyebilmemiz dilek ve temennisiyle tebrik ediyorum.