ÜYE PROFİLİ
Erhan Tığlı
Normal Üye
Cinsiyet : Bay
11.5.2016
HAKKINDA

Yapılan Yorumlar

05 Mayıs 2016 Çarşamba 18:14:53

MERHABA Benliğimize mutluluk taşır yediveren gülü güzelliklerden sevgi dolu, dost kokulu bir merhaba çiçek açtırır gözlerde gönüllerde yakamoz getirir insanlığın engin denizlerinden

Yorum Yaz

Yorum yazmak için üye girişi yapınız...
SON EKLEDİĞİ KONULAR
  KONU BAŞLIĞI KATEGORİ OKUNMA YORUM
Eleştiriler- Mizah 38 1
Öykü 46 0
Deneme 26 0
Deneme 84 1
Lirik Aşk 29 1
Lirik Aşk 77 1
Eleştiriler- Mizah 89 0
Genel 37 3
Deneme 149 7
Didaktik Eğitici 50 0
SON YORUM YAPTIĞI KONULAR
  KONU BAŞLIĞI YORUM
İnsanların düşünmeden konuşmalarını ve birbirlerine seslenmelerini, farkında olmadan onlarda ne kadar derin yaralar açtıklarını çok güzel anlatmışsınız. Ben gençliğimde gözlük takmadım ama yaşım ilerleyince gözlüğe muhtaç oldum. Size gözlük diye seslenenler de öyledir herhalde.
Çok sevdiğim şairin şiirini ve özelliklerini güzel incelemişsiniz. Keşke gençler okusa da böyle güzel şiirler yazmak için gayret etse.
Duygu yüklü yazınızı beğeniyle okudum. Başarılı anlatımınızın hep sürmesi dileğiyle dost selamlar.
Umut aşılayan güzel yazınız için sizi kutlarım. Özlem bekleyişle bir potada erir, çiçeklenir; umut olur. Umut ölmez ve gönlümüzün gülü, hayatımızın temelidir.Umudu olmayan kişi yaşayan ölüdür.
Hepimizin isteğini yalın bir dille dile getirmişsin. Sevgi ve dostluk kokan bu yazın için seni kutlar, gönlünün güzelliklerinin devam etmesini dilerim.
İlgi ve yorumunuza teşekkür ederim. Dost selamlar.
Bu yazıyı yazmaktaki amacım sanat düşmanlarına karşı sanatı yüceltmek ve onun değerini vurgulamaktır. İnsanlar sanatla insancıllk kazanırlar ve sanatın güzelliğiyle kaynaşıp sanata, sanatçıya, sanatseverlere dost olurlar, kin ve nefret duygularından sıyrılırlar.
Sanat ve sanatçı çok güzel ele alınmış, işlenmiş.
Parayı çok güzel anlatmış ve iğnelemeyi,mizahı da ihmal etmemişsin. Bu akıcı ve etkileyici yazın için seni kutlar, derim ki; Paralar; onunla hemen düzeliverir açık olan aralar, iyileşir yaralar, ak olur karalar!
Tamam. Teşekkürler.