ÜYE PROFİLİ
Mahmut Topbaşlı
Normal Üye
Cinsiyet : Bay
2.5.2016
HAKKINDA

Yapılan Yorumlar

29 Mayıs 2016 Pazar 07:29:17

Şiirler ve yazılar bölümünün editörü olarak , site paylaşımlarımızın deneticisi, eleştirmeni ve tenkitçisi olarak sizlerden çok şey bekliyoruz. Sitemizin yayın politikasına uygun kuralları uygularken , bozuk eklenmiş şiirleri vb düzelte bilmeniz , değerli üyelerimize bu yönden de yardımcı olabilmeniz önem kazanmaktadır. Site editörlerimizin isim ve yetki alanları iletişim bölümünde de zikredilecek, üyelerin sizi tanımaları ve sizlere ulaşmaları da sağlanacaktır. Edebiyat ve Sanat dallarındaki kültürel ve kaynak paylaşımları ile Ülkemizin en kompleks ve en ciddi sanal sitesinin edipler ve sanatçıların paylaşımları açısından da en ciddi ve popüler bir yeri haline gelmesi sizlerin sayesinde olacaktır. ESA yönetimi ve editörleri adına işlerinizde başarılar diliyoruz.

Yorum Yaz

Yorum yazmak için üye girişi yapınız...
SON EKLEDİĞİ KONULAR
  KONU BAŞLIĞI KATEGORİ OKUNMA YORUM
Deneme 415 0
Didaktik Eğitici 401 5
Lirik Aşk 342 2
Didaktik Eğitici 315 1
Epik Kahramanlık 330 0
Lirik Aşk 350 1
Deneme 456 1
Lirik Aşk 306 1
Genel 341 2
Anı Hatırat 579 0
SON YORUM YAPTIĞI KONULAR
  KONU BAŞLIĞI YORUM
Ben de....
"Şairleri haykırmayan bir millet, Sevenleri toprak olmuş öksüz çocuk gibidir....." Yüreğine sağlık M. Nihat Malkoç! Cesur yüreğinle ve gür sesinle milletin duygularını terennüm ederek bizimde sesimiz olan şiirini yürekten kutluyorum.
Yüreğine sağlık Ahmet Süreyya Durna... Şiirin kumaşı kalitesini dıştan da belli ediyor. Gönül dünyan bir çok zenginlik belirtileriyle yansıyor. Kurgu, ifade semboller ve arka plan herşeyiyle yerli yerinde. Gözüm üzerinde olacak. Gönüllü bir takipcin oldu. Kutluyorum nice şiirlerde buluşma dileğiyle...
Teşekkürler Ecir Bey kardeşim... Yazana değil yazdırana bakmak lazım... Resulün sevgisi yüreklerimizi kanatlandırıyor. Selamlar...
Bil mukabele kandiliniz mübarek olsun sevgili Seferi, Bil mukabele selam ve dua Şahin Mutlu... Şu acı günlere bir damla teselli Resulün sevgisi. Rabbim yolundan ayırmasın.
İlgi ve teveccühünüze teşekkür ederim Seferi kardeş... İnsanın adı Seferi olunca ve her daim sefer üzre olunca yol yordam bilir tabii. Hak yolunda giden her can güzeldir kardeş... Böyle de olur elbette. Meramımız bir, gönüller bir inşallah.
Titiz gözlemler ve bire bir yaşanmışlık düşünceleriyle netleşen tespitlerin ifade edildiği güzel bir değerlendirme yazısı...Edebiyat sitelerinin hal-i pür melalini resmederken, ufuk açıcı yol göstermeleri de içinde barındırıyor. Benzer yazıların, düşünce paylaşımlarının çoğalmasını diliyorum. Okunup, öz eleştiri noktalarının kendi aynamıza yansıması da bir başka dileğim. Teşekkürler Zeytinci...
Karanlıktan sıyrılıp Sana erdi niyazım, Letafetinden başka yüreğime ne lazım, Varlığınla can bulur gün ortası avazım, Karalardan karayken nurunla bembeyazım, Seninle derman bulur nefis denen marazım......Allahüekber.... Yüreğine sağlık secdedaşım. Gürül gürül akacak/akan bir pınarla tanışıyoruz inşallah. İlhamına bin bereket.
Şiire öğretmen gözüyle bakınca vasıflarınızın örtüştüğünü görüp iltifat etmişsiniz. Sizin gibi öğretmenler bu milletin unutulmayanı olurlar. Emekli olsanız da yine baştacımız, öğretmenimizsinizdir. Gönlünüze sağlık.
Şiir kumaşı kaliteli bir şairimizle daha müşerref olduk. Yüreğine sağlık Kadir Karaman...