ÜYE PROFİLİ
Tahir EKER
Vip Üye
Cinsiyet : Bay
20.1.2016
HAKKINDA

Yapılan Yorumlar

12 Eylül 2016 Pazartesi 06:49:10

Sayin hocam.. bütün kimliklerinizle tanıştığıma çok memnun oldum...
13 Eylül 2016 Salı 00:21:59

Aytül Kaplan dost, sayfama hoş geldiniz. Ben de sizinle tanıştığıma memnun oldum. "DİL KİMLİĞİN MÜHÜRÜDÜR. Dilini kaybeden kimliğini de kaybeder"yolcu9901 Neşet ERTAŞ diyorki; "Kendinden utanmayan, hiç kimseden utanmaz" Kimliğin yitiren kendinden utanmaz dolayısıyla hiç kimseden utanmaz. Artık o utanmaz, arlanmaz kötü biridir. Ama kimliğini yitirmemişse geldiği yeri biliyorsa, gideceği yol da insan olma yoludur. Bu yolun sonu İNSANLIKTIR. İşte yukardaki profil yazımın amacı da KİMLİĞİN önemini vurgulamak için yazıldı. Beğendiğine sevindim. Teşekkürler, esenlikler.

Yorum Yaz

Yorum yazmak için üye girişi yapınız...
SON EKLEDİĞİ KONULAR
  KONU BAŞLIĞI KATEGORİ OKUNMA YORUM
Hece Şiiri 109 15
Hece Şiiri 79 0
Hece Şiiri 172 4
Hece Şiiri 115 0
Genel 82 2
Hece Şiiri 150 2
Hece Şiiri 106 0
Pastoral Doğa Kır 121 0
Satrik Taşlama 204 0
Hece Şiiri 208 2
SON YORUM YAPTIĞI KONULAR
  KONU BAŞLIĞI YORUM
Şahamettin Kuzucular dost, tabi sitede ne olduğunu en iyi siz bilirsiniz. Ben bazenm teknik bir sorun olabilir düşüncesiyle öyle yanıtladım yorumcuyu.
Şemsi manar teşekkürler, sevgiler.
Ersin Kırmıtlı dost, serzenişinize hak veriyorum. Ne var ki bunda Site yöneticilerinin yorumlara da yanıtlara da tavsiyeden başka yapacagı bir şey yok bence. Şiiri okuyanların beğenenlerin tabi ki yüreklerinde kısa uzun, olumlu olumsuz bir yorumu vardır. Ama ben başta olmak üzere düşüncelerimizi yazmakta biraz tembeliz. Hoş görüle. yorumunuz için teşekkürler esenlikler.
Gülsüm gülder dost, şiiri beğendiğiniz için teşekkürler, sellamlar.
Adınız çıkmamış ama olsun ben dost olduğunu biliyor, yorum için teşekkür ediyorum.
Seferi dost, yorum için teşekkürler selamlar.
Yunus Laçin dost, sayfama hoş geldiniz. şiiri beğendiğinize sevindim. yorum için teşekkürler, sevgiler.
Adem dost, sayfama hoş geldiniz, erinmeden yerinmeden güzel yorumunuzla şiirimi ödüllendirdiniz. teşekkürler, sevgiler.
İsmail Koray Şimşek dost, Şiiri beğendiğiniz güzel yorumunuz için teşekkürler, sevgiler.
Seferi dost, Bedri Rahmi Eyüpoğlu ne demişti? "Ben şiiri ayak sesinden tanırım" Bence her şair en azından Bedri Rahmi Eyüpoğlu gibi Şiirin hasını ayak sesinden tanıyabilmeli ve Has şiirin şairini takdir etmeli, onurlandırmalı. Daha güzellerini üretmesi için teşvik etmeli. Ne var ki (Bazılarını tenzih ederek söylüyorum.) hiçte böyle bir yaklaşım yok şairlerimizde. Oysa "ŞAİR İNSANLAŞMA YOLUNUN YOLCUSUDUR" yolcu9901 İnsalaşma yolu uzun ve meşakatlı bir yoldur. Bencilliği yenmek, egoyu altetmek insanlaşma yolunun giriş kapısıdır. ne yazkki, Bencillik ve egolarını yenemedikleri için İnsanlaşma yolunun kapısından geçemeyen o kadar çok yazar, şair heykeltraş, ressam, daha bir yığın sanatkar var. O kapıdan geçip yol alanlar ölümsüzdür. Mevlana, Pir sultan, Neşet Ertaş, Yunus Emre, Mahzuni Şerif, Aşık veysel vs. vs. şairleri yazdım. Diğer sanat dallarında da ölümsüzleşenleri saymadım. Böyle bir sohbete vesile olduğunuz için teşekkürler.