ÜYE PROFİLİ
Tahir EKER
Vip Üye
Cinsiyet : Bay
20.1.2016
HAKKINDA

Yapılan Yorumlar

12 Eylül 2016 Pazartesi 06:49:10

Sayin hocam.. bütün kimliklerinizle tanıştığıma çok memnun oldum...
13 Eylül 2016 Salı 00:21:59

Aytül Kaplan dost, sayfama hoş geldiniz. Ben de sizinle tanıştığıma memnun oldum. "DİL KİMLİĞİN MÜHÜRÜDÜR. Dilini kaybeden kimliğini de kaybeder"yolcu9901 Neşet ERTAŞ diyorki; "Kendinden utanmayan, hiç kimseden utanmaz" Kimliğin yitiren kendinden utanmaz dolayısıyla hiç kimseden utanmaz. Artık o utanmaz, arlanmaz kötü biridir. Ama kimliğini yitirmemişse geldiği yeri biliyorsa, gideceği yol da insan olma yoludur. Bu yolun sonu İNSANLIKTIR. İşte yukardaki profil yazımın amacı da KİMLİĞİN önemini vurgulamak için yazıldı. Beğendiğine sevindim. Teşekkürler, esenlikler.

Yorum Yaz

Yorum yazmak için üye girişi yapınız...
SON EKLEDİĞİ KONULAR
  KONU BAŞLIĞI KATEGORİ OKUNMA YORUM
Hece Şiiri 80 4
Hece Şiiri 172 6
Hece Şiiri 100 6
Hece Şiiri 89 4
Hece Şiiri 167 6
Hece Şiiri 169 15
Hece Şiiri 113 0
Hece Şiiri 237 2
Hece Şiiri 163 0
Genel 115 2
SON YORUM YAPTIĞI KONULAR
  KONU BAŞLIĞI YORUM
Derman Dağcı dost, size katılıyorum tabi ki daha güzel yazanlar vardır. Ne var ki biz kimseyle yarışmıyoruz. Bizim yarışımız kendimizle. "İNSAN KENDİSİYLE YARIŞMALI, EMSALLERİYLE KIYASLANMALI."yolcu9901 Buradan bakınca geçen yıllara göre hem bilgi birikim hem tecrübe hem de şirlerimi düne göre bu gün kendimden güzel yazdığımı görüyor, kendimi aştığımı düşünüyor seviniyorum. Esen kalın.
Arif Barutcu dost, İyi dileklerin için teşekkürler, sevgiler.
Hanifi Gül dost, şiiri beğendiğiniz ve yorum için teşekkürler, sevgiler.
Sinan Saatçi dost, yorum için teşekkürler.
Mehmet Aluç dost, beğendiğine sevindim. Güzel yotumunuz için yürekten teşekkürler.
ESA dost, şiiri beğendiğinize sevindim. Ne güzel ne yapıcı bir yorum böyle size yürekten teşekkür ediyorum. sevgiyle, sağlıkla kalın.
Gülnaz Sevin dost, daha çok iş çıkarmayı, dahi iyi, daha güzel eserler çıkar anlamında kabul ediyorum. daha iyi eserler için de gayret ediyorum. Ne var ki Şehammettin Kuzucular dostun da belirttiği gibi Bütün şairler en güzel dizeleri yazmak için çrpınır. İyi şiir yazıp yazmadığına zaman denen yargıç karar verir. Zamanın kararını da şair duyamaz. çünkü karar geç verilmiştir. Örneğin Aşık veysel Güzelliğin on par etmez şu bendeki aşk olmasa Eğlenecek yer bulaman gönlümdeki köşk olmasa Ya da Karacoğlan yiğit sevdiğinden soğur sarılmayı sarılmayı Dadaoğlu Ferman padişahın, dağlar bizimdir çoğaltılabilir ama yeterli bence Zaman denen yargıç Bu şairlere sağlığında "siz şiirde zirveye çıktınız, söz dizmekte ustasınız." demişmidir? Sanmıyorum. Bizim şiirlerimiz içinde zaman hükmünü verecektir. O yüzden önerdiğiniz gibi yazmaya devam ediyorum. Böyle bir shbete kapı araladığın için teşekkürler, esenlikler.
Samet Samur dost, Anlamlı yorumunuz için ve başarı dileklerin için teşekkürler, sevgiler.
Şemsettin Mantarlı, sayfama hoş geldiniz. Zenginlik kattınız teşekkürler, sevgiler.
Taner Tacettin dost, Şiiri beğendiğiniz ve anlamlı yorumunuz için teşekkürler, sevgiler.