ÜYE PROFİLİ
Tahir EKER
Vip Üye
Cinsiyet : Bay
20.1.2016
HAKKINDA

Yapılan Yorumlar

12 Eylül 2016 Pazartesi 06:49:10

Sayin hocam.. bütün kimliklerinizle tanıştığıma çok memnun oldum...
13 Eylül 2016 Salı 00:21:59

Aytül Kaplan dost, sayfama hoş geldiniz. Ben de sizinle tanıştığıma memnun oldum. "DİL KİMLİĞİN MÜHÜRÜDÜR. Dilini kaybeden kimliğini de kaybeder"yolcu9901 Neşet ERTAŞ diyorki; "Kendinden utanmayan, hiç kimseden utanmaz" Kimliğin yitiren kendinden utanmaz dolayısıyla hiç kimseden utanmaz. Artık o utanmaz, arlanmaz kötü biridir. Ama kimliğini yitirmemişse geldiği yeri biliyorsa, gideceği yol da insan olma yoludur. Bu yolun sonu İNSANLIKTIR. İşte yukardaki profil yazımın amacı da KİMLİĞİN önemini vurgulamak için yazıldı. Beğendiğine sevindim. Teşekkürler, esenlikler.

Yorum Yaz

Yorum yazmak için üye girişi yapınız...
SON EKLEDİĞİ KONULAR
  KONU BAŞLIĞI KATEGORİ OKUNMA YORUM
Hece Şiiri 73 10
Hece Şiiri 70 6
Hece Şiiri 123 4
Hece Şiiri 209 6
Hece Şiiri 139 6
Hece Şiiri 119 4
Hece Şiiri 198 6
Hece Şiiri 196 15
Hece Şiiri 147 0
Hece Şiiri 282 2
SON YORUM YAPTIĞI KONULAR
  KONU BAŞLIĞI YORUM
Sizden Özür diliyorum. yanlış yazıyorum doğru okuyorum. Evet " I " harfi basmamış uyarın üzerine düzelttim. Teşekkürler.
Nurcan Bedir Ören dost duyarlılğınız için teşekkür ederim ama şiiri siz dikkatli okumamış olabilirsiniz. Tekrar okur musunuz, lütfen? Şiirin yapısı 4+4+3 tür yani toplam da 11 hece. Ben hiç bir dizede eksik göremedim. Esen kalın.
Sami Poyraz dost teşekkür ederim.
Onur Say dost yorum için teşekkürler, sevgiler
Cemil Uygun dost duyarlılığın için, teşekkürler. Harf eksiği giderilmiştir.
ESA dost, her zaman söylediğim gibi Karacoğlan ile anılmak benim için onurdur. Tabi ki her şair (şairden sözediyorum) gibi ben de en güzel şiiri, şiirde musikiyi, ritmi bulmaya çalşıyorum. Yani dost, veyselin gödüğü, Yunusun vardığı, karacoğlanın bulduğu yeri arıyorum. Bulur muyum? Zaman denen yargıç bilir. Ben çalışırım, zamana kayıt düşerim. Gerisini zaman bilir. Bu güzel söyleşiye vesile olsuğunuz için size yürekten teşekkürler, sevgiler.
Sibel Çoban dost, Şiirimi beğendiğiniz, erinmeden yerinmeden yorum yazdığınız için teşekkürler, esenlikler. Siz de sağolun.
Ferhan Şimşir dost, Enver gökçe bir söyleşisinde diyor ki "ben şairsem emekçilerin terli fanilalarından yüğreklerine girmeliyim" o bunu başarmış bir şairdir. Ben o kadar iddealı değilim ama Ben şairsem hiç değilse okurlarımın yüreklerine girmeliyim. yüreklerinde devinim yaratmalıym. Bunun çabası içindeyim. Bazı şiirlerim bazı okurlarımın yüreklerinde devinim yaratıyorsa bu benim için en büyük ödüldür. Şiirime "iyi diyerek beni ödüllendirdin. Teşekkürler, sevgiler.
Derman Dağcı dost, size katılıyorum tabi ki daha güzel yazanlar vardır. Ne var ki biz kimseyle yarışmıyoruz. Bizim yarışımız kendimizle. "İNSAN KENDİSİYLE YARIŞMALI, EMSALLERİYLE KIYASLANMALI."yolcu9901 Buradan bakınca geçen yıllara göre hem bilgi birikim hem tecrübe hem de şirlerimi düne göre bu gün kendimden güzel yazdığımı görüyor, kendimi aştığımı düşünüyor seviniyorum. Esen kalın.
Arif Barutcu dost, İyi dileklerin için teşekkürler, sevgiler.