ÜYE PROFİLİ
İbrahim Sağır
Editör
Cinsiyet : Bay
20.1.2016
HAKKINDA

Yapılan Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış...

Yorum Yaz

Yorum yazmak için üye girişi yapınız...
SON EKLEDİĞİ KONULAR
  KONU BAŞLIĞI KATEGORİ OKUNMA YORUM
NEY
Genel 64 4
Didaktik Eğitici 78 5
Tasavvuf Edebiyatı Aşık ve Divan 50 0
Halk Hikaye ve Destan 59 0
Genel 48 1
Makale 40 0
Hece Şiiri 120 6
Epik Kahramanlık 86 6
Epik Kahramanlık 68 3
Genel 70 3
SON YORUM YAPTIĞI KONULAR
  KONU BAŞLIĞI YORUM
Gönlüne, duygularına, emeğine ve kalemine sağlık Halil Kardaşım.
Günün Şiiri seçilen bu güzel şiirinizi tebrik ederim. kaleminize sağlık.
Teşekkür ederim. Selam ve muhabbetlerimle.
Fikret Hocam bu harika taşlamanızı canı gönülden kutlarım. Bizim manevî ve maddi değerlerimizi hor görenlere tokat gibi bir şiir kalemine sağlık.
NEY
Gönlünüze,duygularınıza, emeğinize ve kaleminize sağlık.
Divan şiirimizden esintiler ve rayihalar taşıyan bu güzel şiirinizle hoş geldiniz necibe Hanım Kardeşim.Şiirinizi okumak bir zevkti. Paylaşımınız bizi mesrur etti.
İlginizden dolayı çok teşekkür ederim aziz kardeşim.Selam ve muhabbetlerimle.
Teşekkürler Halil.
Bu enfes şiire, şiir gibi şiire esasında bir tahlil yazmak gerekli ama şimdilik şu kadar bazı hatırlatmalarla yetineceğim. a) şiirde bentlerdeki bütünlük, b)Şiirin tamamında bütünlük, c) Şiirde harikulade ahenk, d) Mazmun zenginliği, ç) doldurma mısralardan azade oluşu itibarı ile nakarat olarak yedilik bentlerin son iki mısralarında birinci bendin yedinci mısrası ardından gelen bendin altıncı mısrası olmak gibi bir özelliğe sahip.Yani sözün kısası şiir ustalıkla ve maharetle kaleme alınmış ve okuyucuya sunulmuştur. Sıradanlıktan uzak bir sanat eseridir.Sevgili Halil Gürkan gıptayla okuduğum şiirinizden dolayı sizi kutlarım. Hece şiirimizin yüz akı bir şairimiz olarak tebriklerimi alkışlarımı kabul buyurmanızı dilerim. Selam ve muhabbetlerimi arz ederim vesselam...
En samimi duygularımla "haftanın Yazısı" seçilen "Hüzün Çocukları" adlı yazınızdan(Hikaye) dolayı Sizi canı gönülden kutlarım.Başarılarınızın aratarak devamı dileklerimle selamlarımı arz ederim Allah'a Emanet olun.