ÜYE PROFİLİ
İbrahim Sağır
Vip Üye
Cinsiyet : Bay
20.1.2016
HAKKINDA

Yapılan Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış...

Yorum Yaz

Yorum yazmak için üye girişi yapınız...
SON EKLEDİĞİ KONULAR
  KONU BAŞLIĞI KATEGORİ OKUNMA YORUM
Halk Hikaye ve Destan 460 0
NEY
Genel 292 4
Didaktik Eğitici 391 5
Tasavvuf Edebiyatı Aşık ve Divan 941 0
Halk Hikaye ve Destan 676 0
Genel 300 1
Makale 377 0
Hece Şiiri 395 6
Epik Kahramanlık 384 6
Epik Kahramanlık 340 3
SON YORUM YAPTIĞI KONULAR
  KONU BAŞLIĞI YORUM
Teşekkür ederim. Şahamettin Bey
Sevgili dost Şahamettin Kuzucular " EDEBİ YAT VE SANAT AKADEMİSİ DERNEĞİ" kuruluşunu hayırlara vesile olması ve Türk edebiyatına çok değerli katkılar sunması dileklerimle tebrik ederim. Başarılarınızı başarılarımız kabul edeceğimizi ve bu cihetle elimizden ne gelirse yardım ve desteğimizi esirgemeyeceğimizi bilesiniz. Allah yâr ve yardımcınız olsun.
En içten duygularla Batman Güzellemeniz, Akıcı ve estetik tavrıyla sade ve samimi ifadelerle ahenk ve armonisi ile çok çok güzeldi. Canı gönülden tebrik ederim Ulvi Yürük Bey Kardeşim.
Engin edebiyat ve şiir bilgisine inananlardan birisi olarak okuduğum şiirlerindeki ahenk,tensüb, dile hakimiyet,estetik ifade gücü fevkalade. Divan şiirimizden esintiler,kokular ve renkler okuyucu üstünde derin etkiler bırakıyor.Değerli kardeşim Şahamettin Kuzucular'ı takdir ve gıpta duygularımla kutluyorum.Selam ve muhabbetlerimi arz ediyorum.
Gönlüne, duygularına, emeğine ve kalemine sağlık Halil Kardaşım.
Günün Şiiri seçilen bu güzel şiirinizi tebrik ederim. kaleminize sağlık.
Teşekkür ederim. Selam ve muhabbetlerimle.
Fikret Hocam bu harika taşlamanızı canı gönülden kutlarım. Bizim manevî ve maddi değerlerimizi hor görenlere tokat gibi bir şiir kalemine sağlık.
NEY
Gönlünüze,duygularınıza, emeğinize ve kaleminize sağlık.
Divan şiirimizden esintiler ve rayihalar taşıyan bu güzel şiirinizle hoş geldiniz necibe Hanım Kardeşim.Şiirinizi okumak bir zevkti. Paylaşımınız bizi mesrur etti.