ÜYE PROFİLİ
Halil Gürkan
Admin
Cinsiyet : Bay
20.1.2016
HAKKINDA

Yapılan Yorumlar

25 Ekim 2016 Salı 20:59:24

Merhaba Halil bey sizin gibi eğitimci şair çok saygı değer bir insanı tanıdığım için çok mutluyum iyi ki varsınız iyi ki tanıdım sizi en derin selam ve saygılarımla...

Yorum Yaz

Yorum yazmak için üye girişi yapınız...
SON EKLEDİĞİ KONULAR
  KONU BAŞLIĞI KATEGORİ OKUNMA YORUM
Genel 244 16
Genel 508 15
Genel 297 13
Satrik Taşlama 180 4
Genel 214 5
Genel 186 12
Duyuru Haber İlan Ver 205 0
Tartışma Aç 265 3
Genel 163 8
Genel 251 16
SON YORUM YAPTIĞI KONULAR
  KONU BAŞLIĞI YORUM
Sevgili Başkanım. Gösterdiğiniz çaba nedeniyle sizi kutluyorum. Çalışmalara katılamamanın mahçubiyeti ile kendimi etkinliklere katılmaya mecbur hissediyorum. Allah izin verirse katılıp elimden geldiğince yardım etmek istiyorum. Görüşmek dileğiyle. Saygılar.
Sevgili Hemşehrim, öncelikle kutluyorum sizi. Hem bazılarının küçük görüp horlamaya çalıştığı (akıllarınca) Halk Edebiyatı nazım şekillerinden koşmayı, onun da bir türü olan zincirbent koşmayı yeniden zihinlerde canlandırdığın, hem de birlik beraberliğe ihtıyacımızın daha çok olduğu şu günlerde milli duyguları harekete geçirdiğin için. Yolun açık olsun.
İlgi ve beğeniniz için teşekkürler.
Teşekkürler Üstadım.
İlginiziçin teşekkür ediyor, dikkatiniz için de sizi kutluyorum. Sevdanın sıratını aşkla geçmek de iyi olurdu elbette. Ancak bana göre "sevgi" "aşk"a göre biraz daha kontrol edilebilen bir duygu. O nedenle sevgi daha uygun diye düşündüm. Tabi hece sayısı da önemli. "Sevda" kelimesinin peş peşe kulanılmasının nedeni ise sadece "vurgu". Saygılarımla.
Teşekkürler Mehmet Bey. Siz de iyiy ki varsınız. Selam ve saygılar.
Teşekkürler A. Kadir Bey.
Teşekkürler Yusuf Bey. Dediğiniz gibi bu site hayli zengin.
Teşekkürler Sait Bey.
Beğeniniz için teşekkürler Dost.