ÜYE PROFİLİ
Halil Gürkan
Admin
Cinsiyet : Bay
20.1.2016
HAKKINDA

Yapılan Yorumlar

25 Ekim 2016 Salı 20:59:24

Merhaba Halil bey sizin gibi eğitimci şair çok saygı değer bir insanı tanıdığım için çok mutluyum iyi ki varsınız iyi ki tanıdım sizi en derin selam ve saygılarımla...

Yorum Yaz

Yorum yazmak için üye girişi yapınız...
SON EKLEDİĞİ KONULAR
  KONU BAŞLIĞI KATEGORİ OKUNMA YORUM
Genel 121 6
Genel 523 7
Pastoral Doğa Kır 261 3
Genel 516 4
Genel 285 14
Genel 549 15
Genel 338 13
Satrik Taşlama 204 4
Genel 244 5
Genel 218 12
SON YORUM YAPTIĞI KONULAR
  KONU BAŞLIĞI YORUM
İlgi ve beğeniniz için teşekkür ederim Dostlar.
Geleneksel şiirimizin "Tecnis" türünden hareketle yazmaya çalıştığım bu şiirim hakkındaki yorum ve övgüleriniz için hepinize teşekkür ediyorum.
Sevgili Hemşehrim, şiirdeki kalitenin yarattığı şevinci şiirden anlayan değerli insanların yaptığı birbirinden güzel yorumlar ve övgüler kat kat artırıyor. Kendime sormadan edemiyorum " Bu güne kadar neredeydi bu güçlü kalem ?" diye. Ancak yine de şükürler olsun Mevla'ya yazıyorsunuz ve yazacaksınız.
Benim son şirime yaptığınız yorumu yanlışlıkla sildim. Lütfen yanlış anlamayın.
Çok önemli bir konu ve çok güzel bir anlatım. Kutluyorum sizi.
Sevgili Başkanım. Gösterdiğiniz çaba nedeniyle sizi kutluyorum. Çalışmalara katılamamanın mahçubiyeti ile kendimi etkinliklere katılmaya mecbur hissediyorum. Allah izin verirse katılıp elimden geldiğince yardım etmek istiyorum. Görüşmek dileğiyle. Saygılar.
Sevgili Hemşehrim, öncelikle kutluyorum sizi. Hem bazılarının küçük görüp horlamaya çalıştığı (akıllarınca) Halk Edebiyatı nazım şekillerinden koşmayı, onun da bir türü olan zincirbent koşmayı yeniden zihinlerde canlandırdığın, hem de birlik beraberliğe ihtıyacımızın daha çok olduğu şu günlerde milli duyguları harekete geçirdiğin için. Yolun açık olsun.
Teşekkürler Üstadım.
İlginiziçin teşekkür ediyor, dikkatiniz için de sizi kutluyorum. Sevdanın sıratını aşkla geçmek de iyi olurdu elbette. Ancak bana göre "sevgi" "aşk"a göre biraz daha kontrol edilebilen bir duygu. O nedenle sevgi daha uygun diye düşündüm. Tabi hece sayısı da önemli. "Sevda" kelimesinin peş peşe kulanılmasının nedeni ise sadece "vurgu". Saygılarımla.
Teşekkürler Mehmet Bey. Siz de iyiy ki varsınız. Selam ve saygılar.