DUYURULAR
Artık önemli veya nadir içeriklerimiz üyemiz olmayanlara kısıtlı gözükecek, yazı kopyası da gönderilmeyecektir. ESA’ya yeni üyelikler ücretli olacak, ESKİ VE AKTİF üyelerimizden ücret talep edilmeyecektir.

Beş aydır aktif olmayan üyelikler silinmeye başlanmıştır. ( Şu ana kadar 1800 üyelik silinmiştir ) Son üç ay içinde üye olup da aktif olmayanlar da Ücretli üyelik başladıktan sonra silinecektir. Saygıyla duyurulur.

ESA da Mobil Uyum 5.10.2017
Esa artık Mobil uyuma da sahip olmuştur. Bir kaç küçük eklenti daha yapıldıktan sonra mükemmel bir şekilde hizmet verebilecektir. Mobil Uyumu sağlayan Piramit Bilişim ve Yazılımcısı Derkan Semitay'a teşekkür ediyoruz.

Siteye yazı ve şiir ekleme işlemleri ESAya üye girişi yaptıktan sonra sırası ile şu şekildedir. 1. Bölüm seç ( Örneğin Şiirler) 2. Kategori seç ( örneğin- Lirik şiir) 3. Yeni Konu Aç ( Kategori seçtikten sonra sağ üstte kırmızı renkli çıkar ) 4. Yazı Editörüne ( Başlık içerik ekle kaydet ) Yazı eklemek için de aynı mantık geçerlidir. Bölüm Seç tıkla/ Kategori seç tıkla / Yeni Konu aç tıkla / Editöre ekle

Edebî yâd ederek, edebiyat ve sanat için sağladığımız kaynaklarımız ve paylaşımlarımızla,ülkemiz kültür ve sanatı adına yola çıkan bu kervana katılmanız bizleri mutlu etmiştir. hedeflediğimiz her menzilde birlikte olabilmeyi temenni ederiz sevgilerimizle...