DUYURULAR
Tüm dostlarımız ve kıymetli kullanıcılarımıza yeni yılda başarılar diliyor, her şeyin gönüllerince olmasını Allah'tan niyaz ediyoruz.

Siteye yazı ve şiir ekleme işlemleri ESAya üye girişi yaptıktan sonra sırası ile şu şekildedir. 1. Bölüm seç ( Örneğin Şiirler) 2. Kategori seç ( örneğin- Lirik şiir) 3. Yeni Konu Aç ( Kategori seçtikten sonra sağ üstte kırmızı renkli çıkar ) 4. Yazı Editörüne ( Başlık içerik ekle kaydet ) Yazı eklemek için de aynı mantık geçerlidir. Bölüm Seç tıkla/ Kategori seç tıkla / Yeni Konu aç tıkla / Editöre ekle

Değerli Dostlar ve Kullanıcılar Eski üyelere ait biyografiler, yorumlar, profil resmi vb yeni siteye taşınamadı. Şubat ve nisan 2016 arası eklenenler eski sitede kaldığından paylaşımcılardan tekrar özür diliyor , biyografi , profil resmi ve ürünlerini yeni siteye taşımlarını rica ediyoruz. ESAyı en elit ediplerin paylaşım alanı haline getirmek okurları sayfalarınıza aktarmak, ürünlerinize okur ve şeref kazandırmak istiyoruz. Bu nedenle üyelerimizin biyografi vb leri eksiksiz olmalı, daha iyi tanımamız ve etkinlik vb teklfinde bulunmamız için önemlidir.

Davet 30.4.2016
Yeni sitemiz; hizmetinizdedir.Eski sitenin aksine; paylaşımlarınızı , öne çıkarmayı hedefledik. Güzel ve geleneksel sanat için SANAT GALERİSİ oluşturduk. Okurları paylaşımlarınıza yönlendiren bir dizayn hazırladık. Yakında ücretsiz olarak kitaplarınızı, sergi , toplantı, turne , yarışma gibi etkinlikleri duyurabileceğiniz ilaveler de sunacak, gayemize yeni olanaklar sağlayacağız. Vefa borcumuz olan eski dostlarımızın da Paylaşımlarını bekliyor, saygılar sunuyoruz.

Değerli Kullanıcılar Edebiyat ve Sanat kategorilerimiz üyelere kapalı olduğundan araştırmacılar da incelemelerini paylaşamamaktadır. Bu yüzden dileyen akademisyenlere yazı paylaşabilmeleri için yetki verilecektir. Yetki isteyen araştırmacılarımızın yetki için başvurmalarını rica ediyorum.

Edebî yâd ederek, edebiyat ve sanat için sağladığımız kaynaklarımız ve paylaşımlarımızla,ülkemiz kültür ve sanatı adına yola çıkan bu kervana katılmanız bizleri mutlu etmiştir. hedeflediğimiz her menzilde birlikte olabilmeyi temenni ederiz sevgilerimizle...